



|
 |

« | wiadomość 679 z 4315 | » |  |  |
|  |
tytuł | Nowi członkowie programu Rockwell Automation - Machine Builder |  | aktualizowano | 2009-07-22 10:05:44 | |
 | Dziesięciu wiodących producentów maszyn dołączyło do programu Machine Builder stworzonego przez Rockwell Automation. Jest on częścią struktury PartnerNetwork, w skład której wchodzi już ponad 5600 specjalistów z dziedziny przemysłu, technologii, geografii i usług z całego świata.
Program Machine Builder zrzesza producentów OEM (Original Equipment Manufacturer – Producent Wyposażenia Oryginalnego) korzystających z zasobów technologicznych i kanałów dystrybucyjnych Rockwell Automation w celu zapewnienia odbiorcom końcowym możliwie najbardziej konkurencyjnych rozwiązań. Klienci mają dzięki temu pewność, że otrzymują najbardziej zaawansowany technologicznie produkty od najlepszych konstruktorów.
Program – stworzony specjalnie z myślą o producentach OEM – pomaga im w zwiększaniu świadomości rynkowej klientów, ekspansji do nowych sektorów rynku oraz dążeniu do technicznej i funkcjonalnej doskonałości. Członkowie programu mają też ułatwiony dostęp do klientów, korzystają bowiem z promocji i współpracy marketingowej z Rockwell Automation. Wśród nowo przyjętych do programu znaleźli się: • ADCO Manufacturing – oferuje szeroką paletę opakowań kartonowych do pakowania ręcznego i automatycznego, urządzenia do formowania i zamykania pudeł ładowanych od góry, opakowań rękawowych, urządzeń niestandardowych, a także maszyn formujących elementy z tektury falistej. • Aspect Automation – projektuje i konstruuje niestandardowe rozwiązania dla dyskretnego montażu i pakowania, a także automatyzacji napełniania, dodatkowo świadczy inne usługi inżynierskie. • Dekor Systems – oferuje systemy pakowania końcowego, w tym innowacyjne rozwiązania automatycznego formowania, ładowania, inspekcji i pieczętowania palet, kartonów i skrzynek. • EAGLE Technologies – posiada w ofercie rozwiązania poprawiające efektywność projektowania i obsługę klienta, a także zaawansowane technologie dla systemów montażu, testowania, wizyjnych, robotyki i zaopatrzenia w materiały. • Fargo Automation – projektuje i wytwarza różnorodne linie i urządzenia pakujące dla przemysłu medycznego i farmaceutycznego. • Osgood Industries – oferuje specjalizowane maszyny do napełniania, zamykania i pieczętowania produktów spożywczych, leków i kosmetyków. • Oystar Jones – posiada szeroką ofertę kompletnych linii pakujących produkty w pudełka, woreczki/saszetki, a także kartonujących napoje. • Schneider Packaging – pełna oferta linii pakujących, w tym pakowania do skrzynek i zrobotyzowanego paletyzowania, a także integracja systemów. • Triangle Packaging – specjalizuje się w rozwiązaniach automatyzacji pakowania dla przemysłu spożywczego. • United Bakery Equipment – wiodący producent zautomatyzowanego osprzętu krojącego i pakującego dla branży piekarniczej.
Rockwell Automation, Inc. to największa na świecie firma związana z automatyzacją przemysłową i technikami informacyjnymi dla przemysłu. Zatrudnia 20 000 osób, obsługując klientów w ponad 80 krajach świata.
(bj) |  | źródło | Automation.com | |
 |  | « | wiadomość 679 z 4315 | » |
|
 |


|
PRODUKT TYGODNIA | |  | OSTATNIO DODANE | |  |
|
|

|
FIRMA TYGODNIA | |  | OSTATNIO DODANE | |  |
|
|

|
NAJNOWSZE WĄTKI | |  |
|
|

|