Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Faulhaber robotic
Powrót do listy komunikatów INFORMACJA ARCHIWALNA
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-18
Monter/ Hydraulik - Ogłoszenie o prace

Ogłoszenie o pracę

Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Do naszej centrali w Łodzi poszukujemy: Monterów / Hydraulików
miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
• wymiana i montaż wodomierzy

Oczekiwania:
• posiadanie niezbędnych kwalifikacji zawodowych,
• kilkuletnie doświadczenie w branży,
• gotowość do pracy w Niemczech
• minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
• wysoka kultura osobista,
• dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) ,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w miłym zespole,
• pakiet świadczeń socjalnych,
• zatrudnienie w przedsiębiorstwie z 60-letnią tradycją.

Prosimy o przesyłanie CV na adres w.stein@minol-zenner.pl

Kategoria komunikatu:

Inne

Dodał:
Brunata ZENNER Sp. z.o.o. (Centrala)
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także