Comau Poland Sp. z o.o.Comau Poland Sp. z o.o.FANUC Polska Sp. z o.o.FANUC Polska Sp. z o.o.RMA Sp z o.o.FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.

Zrobotyzowane cele spawalnicze typu Plug & Weld

Zrobotyzowane cele spawalnicze typu Plug & Weld Firma: Comau Poland Sp. z o.o.
Zamawiając w COMAU celę spawalniczą typu PLUG & WELD otrzymujecie Państwo kompletne i przetestowane rozwiązanie na które składają się: Robot przemysłowy (lub 2 w zależności od konfiguracji) wraz z kontrolerem i bezprzewodowym panelem programowania Akcesoria spawalnicze – źródło spawalnicze, palnik, podajnik drutu, złącze antykolizyjne, stacja czyszcząca i obcinająca drut, automatyczny układ korekcji palnika Oprogramowanie spawalnicze Pozycjoner spawalniczy Wspólna podłoga ułatwiająca transport wewnątrz zakładowy Ogrodzenie wraz z zabezpieczeniem SAFETY Usługi programowania, montażu i transportu Szkolenie dla pracowników Na życzenie możemy dostarczyć również kompletne oprzyrządowanie spawalnicze – wg naszego...

Smart5 PTDORB - Orbitalny podwójny pozycjoner

Smart5 PTDORB - Orbitalny podwójny pozycjoner Firma: Comau Poland Sp. z o.o.
Orbitalny podwójny pozycjoner, ze sterowaniem główną osią i drugorzędną osią przez moduł sterujący Comau C5G. Smart5 PTDORB jest zaprojektowany w celu ułatwienia czynności załadunku i rozładunku i nadaje się idealnie do zrobotyzowanych rozwiązań z wysoką wydajnością, krótkim czasem cyklu i szerokim zakresem produkcji. Dane techniczne Udźwig do 2x 250 kg Wysokość detalu do 1000 mm Doskonała stabilność Obsługa zintegrowana ze sterownikiem robota Zoptymalizowany czas cyklu Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru.

Smart5 PTDO - Poziomy podwójny pozycjoner spawalniczy

Smart5 PTDO - Poziomy podwójny pozycjoner spawalniczy Firma: Comau Poland Sp. z o.o.
Poziomy podwójny pozycjoner spawalniczy, ze sterowaniem główną osią i drugorzędną osią przez moduł sterujący Comau C5G. Smart5 PTDO jest zaprojektowany w celu ułatwienia czynności załadunku i rozładunku i nadaje się idealnie do zrobotyzowanych rozwiązań z krótkim czasem cyklu i szerokim zakresem produkcji. Dane techniczne Udźwig do 750 kg Długość detalu do 5000 mm Doskonała stabilność Obsługa zintegrowana ze sterownikiem robota Zoptymalizowany czas cyklu Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru.

Smart5 PTDV - Pionowy podwójny pozycjoner spawalniczy

Smart5 PTDV - Pionowy podwójny pozycjoner spawalniczy Firma: Comau Poland Sp. z o.o.
Pionowy podwójny pozycjoner spawalniczy, ze sterowaniem główną osią i drugorzędną osią przez moduł sterujący Comau C5G. Smart5 PTDV jest zaprojektowany w celu ułatwienia czynności załadunku i rozładunku i nadaje się idealnie do zrobotyzowanych rozwiązań z krótkim czasem cyklu i szerokim zakresem produkcji. Dane techniczne Udźwig do 850 kg Długość detalu do 2500 mm Doskonała stabilność Obsługa zintegrowana ze sterownikiem robota Zoptymalizowany czas cyklu Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru.

Moduły pozycjonujące Smart5 MP

Moduły pozycjonujące Smart5 MP Firma: Comau Poland Sp. z o.o.
Moduły pozycjonujące przeznaczone do wszelkich rozwiązań zrobotyzowanych o wysokiej wydajności są używane do obracania elementu poddawanego obróbce w celu ułatwienia i przyspieszenia cyklu produkcji. W systemach automatycznych, moduł pozycjonujący SMART5 MP jest zarządzany jako osie robota pomocniczego. Przekładnie redukcyjne używane w pozycjonerze to jednostki bez luzu i ich maksymalną sprawność gwarantuje smarowanie olejem. Dane techniczne Udźwig do 5000 kg Maksymalna elastyczność montażu Doskonała stabilność Obsługa zintegrowana ze sterownikiem robota Zoptymalizowany czas cyklu

Wszystkie (217) »

Maszyna do produkcji palet 2014-07-25 14:00:00

Maszyna do produkcji palet

Maszyna do produkcji spinek blaszanych 2014-07-21 12:01:00

Maszyna do produkcji spinki blaszanej

Maszyna do produkcji palet 2014-07-21 11:12:00

Witam chciałbym rozpocząć produkcję palet potrzebowałbym do tego maszynę do zbijania palet i piłę taśmową

Robot/manipulator do oczyszczania odlewów 2014-07-16 14:22:00

Poszukuje robota lub manipulatora z przeznaczeniem do oczyszczenia odlewów piaskowych przez śrutowanie, maksymalne obciążenie 15 kg, odchylenie pozycjonowania +/- 1 mm, przemieszczenie do +/- 1,2 m.

Maszyna do produkcji mydła 2014-07-11 16:06:00

Szanowni Państwo, Proszę o oferty na prostą maszynę do produkcji mydła w kostkach

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.