Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2016-04-08
Comau Poland Sp. z o.o. - materiały video

 

COMAU ROBOTICS to rzetelny partner w zakresie robotyzacji procesów technologicznych oraz szeroko rozumianych usług serwisowych, posiadający ponad 36 lat doświadczenia w robotyzacji oraz największą bazę, ponad 1700 zainstalowanych robotów w Polsce. COMAU to największa firma z branży robotyki w Polsce, zatrudniająca ponad 200 pracowników.
Firma posiada w swojej ofercie roboty przemysłowe 6-osiowe o udźwigach od 3 kg do 600 kg i zasięgach od 600 mm do 3,7 m, kompletny zakres obrotników spawalniczych i pozycjonerów, tory jezdne dla robotów przemysłowych oraz dodatkowy osprzęt dla aplikacji spawania, zgrzewania, paletyzacji, klejenia, obsługi maszyn i automatyzacji pras. COMAU ROBOTICS oferuje także specjalne 4-osiowe roboty paletyzujące, specjalne roboty spawalnicze z przelotowym nadgarstkiem a także jedyne na Świecie roboty Smart Laser z optyką zintegrowaną w ramieniu robota, dedykowane do zgrzewania laserowego.
COMAU ROBOTICS to także jeden z nielicznych producentów, którego roboty przemysłowe, kontrolery i panele programowania projektowane są przez specjalny dział przemysłowego designu, dzięki czemu instalacje oparte na robotach COMAU są nie tylko funkcjonalne, ale też posiadają unikalny wygląd, wyróżniający je na tle konkurencji.

Oferujemy rozwiązania z zakresu:

ROBOTYKI

Comau oferuje szeroki zakres innowacyjnych robotów, sześcio i wielo osiowych, dostosowanych do całej gamy aplikacji. Nasze technologicznie zaawansowane, niezawodne, elastyczne i specjalnie dostosowane do wymagań klienta rozwiązania SMART gwarantują optymalne osiągi w wielu gałęziach przemysłu. Comau posiada wiele rodzin robotów dla małych, średnich i dużych obciążeń, zrobotyzowane cele spawalnicze i zintegrowane rozwiązania. Nasza innowacyjna technologia i proponowane przez nas rozwiązania są wsparte przez wysoko wykfalifikowaną kadrę inżynierów dzięki czemu pomagają firmom być bardziej konkurencyjnymi wśród innych na dzisiejszym szybko rozwijającym się rynku.

UTRZYMANIA RUCHU

Dzięki swojej wieloletniej obecności na światowym i polskim rynku usług serwisowych, Comau wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oferując kompleksowe utrzymanie ruchu linii produkcyjnych jak i świadczenie usług remontów i modernizacji specjalistycznych maszyn oraz parku maszynowego. Nasza oferta obejmuje między innymi: - konserwacje, przeglądy i remonty: maszyn do obróbki metali, całych linii i urządzeń procesowych, robotów produkcji COMAU, urządzeń dźwignicowych wg wymagań UDT , przyrządów montażowych i procesowych, - instalacje i montaże: linii i gniazd zrobotyzowanych oraz zmechanizowanych z elementami automatyki przemysłowej - przeniesienia maszyn i linii do innych zakładów lub na terenie hali produkcyjnych z opracowaniem nowego LAYOUT'u

AUTOMATYKI

Dzięki ścisłej współpracy z klientami i ukierunkowaniu na ich potrzeby Comau posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Comau dostarcza kompletne i konkretne rozwiązania w odpowiedzi na specyficzne potrzeby rynku. Oferujemy między innymi: - projektowanie, wykonanie oraz instalacje linii produkcyjnych, maszyn prototypowych oraz stanowisk zrobotyzowanych - modernizacje i doradztwo z zakresu systemów sterowania i wizualizacji - diagnostykę i naprawę urządzeń elektroniki przemysłowej

Autor:
Comau
Dodał:
Comau Poland Sp. z o.o.

Czytaj także