Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2018-07-27
Elektronika i hydraulika do maszyn samojezdnych

Firma Bosch Rexroth w zakresie maszyn samojezdnych oferuje dedykowany zestaw komponentów i systemów do układów napędowych i sterujących. Elektronika odgrywa w nich coraz większą rolę. Od wielu lat wprowadzamy na rynek elementy i układy elektroniczne spełniające bardzo rygorystyczne normy i wymagania producentów maszyn, które optymalnie dopasowane są do naszych komponentów hydraulicznych i napędowych. Dlatego nasza oferta jest unikatowa w skali światowej.

Firma Bosch Rexroth oferuje modelowe rozwiązania praktycznie dla wszystkich maszyn samojezdnych, w szczególności dla maszyn budowlanych, pojazdów użytkowych, maszyn
rolniczych i leśnych oraz maszyn do transportu bliskiego i pojazdów specjalnych.
Nasze zalety takie jak: niezawodność, ekonomiczność, wytrzymałość i wyjątkowa łatwość obsługi, utrwaliły naszą pozycję globalnego lidera rynku.

Gwarancja jakości Bosch

Urządzenia elektroniczne do zastosowań mobilnych pracują w ekstremalnych warunkach. Muszą być odporne na czynniki powodujące zakłócenia, takie jak drgania, wstrząsy, skrajne temperatury lub promieniowanie elektromagnetyczne. Dlatego używamy w nich wyłącznie komponentów spełniających rygorystyczne normy jakościowe firmy Bosch.

Najlepsze komponenty to nie wszystko. Jako część Grupy Bosch mamy dostęp do najwyższej klasy wiedzy specjalistycznej w dziedzinie systemów elektronicznych do pojazdów samochodowych. Nasza elektronika mobilna jest produkowana na tych samych taśmach montażowych, co podobne rozwiązania do przemysłu samochodowego. W fazie tworzenia nowego produktu każdy komponent jest poddawany rygorystycznym testom na stanowiskach wibracyjnych, w komorach temperaturowych, laboratoriach pól zakłóceń i komorach mgły solnej. Klienci mogą więc polegać na naszych systemach elektronicznych nawet w najtrudniejszych warunkach.
Pod względem jakości Bosch jest bezkompromisowy.

Doradztwo to nasza mocna strona

Firma Bosch Rexroth oferuje swoim klientom współpracę dostosowaną do potrzeb danej aplikacji w zakresie optymalnego doboru urządzeń elektronicznych oraz najkorzystniejszego połączenia
z elementami hydraulicznymi i napędowymi. Nasi inżynierowie wspierają klientów na różnych etapach procesu, od wyboru komponentów po programowanie i symulację. Dzielą się swoją wiedzą w zakresie projektowania, programowania, integracji i optymalizacji. Nasze rozwiązania są tworzone w ścisłej współpracy z klientami i zoptymalizowane pod kątem konkretnych zastosowań.
Dzięki właściwie dopasowanym komponentom nie ma konieczności stosowania dodatkowych interfejsów czy dodatkowych elementów w układach hydraulicznych i elektronicznych. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Najważniejsze zalety naszych rozwiązań:

  • Urządzenia elektroniczne przeznaczone do maszyn samojezdnych są doskonale dopasowane do elementów hydraulicznych stosowanych w układach napędu jazdy, układach roboczych, układach napędu wentylatora;
  • Dzięki solidności i wytrzymałości mogą pracować w ekstremalnych warunkach;
  • Systemy są optymalizowane we współpracy z klientem pod kątem maksymalnej sprawności.

 

Autor:
Krzysztof Soboń
Źródło:
www.boschrexroth.pl
Dodał:
Bosch Rexroth Sp. z o.o.