Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-12-30
Kontrola temperatury przy przechowywaniu leków i szczepionek

 

art_szczepienia7.png

 

Przechowywanie, transport lekarstw, szczepionek wiąże się z ciągłym monitorowaniem i rejestrowaniem temperatury oraz wilgotności. Produkty farmaceutyczne, w tym przede wszystkim szczepionki, powinny być przechowywane oraz transportowane w odpowiednich warunkach. Szwajcarska firma Rotronic jest liderem w zakresie produkcji rejestratorów, przetworników i systemów do monitorowania i rejestracji temperatury i wilgotności. Od ponad 30 lat Rotronic skupia się na rynku farmaceutycznym i dostarcza urządzenia spełniające wymogi tej branży.

Urządzenia z serii HL-1D oraz TL-1D to proste rejestratory temperatury oraz temperatury i wilgotności firmy Rotronic. Rejestratory umożliwiają ciągły monitoring temperatury lub temperatury i wilgotności w lodówkach, magazynach, w transporcie, czyli w aplikacjach związanych m.in. z przechowywaniem i magazynowaniem leków. Każdy rejestrator temperatury posiada wyświetlacz pokazujący aktualne warunki oraz pamięć, do której zapisywane są (z określoną częstotliwością) dane pomiarowe. Kolejną zaletą jest zasilanie bateryjne tych urządzeń. Rejestratory są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy monitorowaniu temperatury w lodówkach ze szczepionkami, w transporcie, w pojazdach chłodniach, itp.

Rejestrator temperatury TL-1D Rotronic
Rejestrator wilgotności i temperatury HL-1D Rotronic

 

art_szczepienia_1.png

 

Dzięki prostej obsłudze urządzenia każda osoba zaangażowana przy łańcuchu dostaw i przechowywania szczepionek, leków bezproblemowo poradzi sobie z rejestratorem. Urządzenie jest dostarczane w komplecie z fabrycznym świadectwem sprawdzenia Rotronic, baterią i oprogramowaniem serwisowym, które umożliwia jego parametryzację, odczyt zapisanych w jego pamięci danych pomiarowych i generowanie raportów PDF z tych pomiarów.

Dodatkowo jako AP Automatyka dostarczamy urządzenia z certyfikatem wzorcowania ze znakiem PCA (Polskiego Centrum Akredytacji). Jest to idealne rozwiązanie dla aptek, przychodni, przychodni weterynaryjnych, stacji epidemiologicznych, sanepidów, wszelkich laboratoriów, gdzie jakość pomiarów urządzenia musi być potwierdzona odpowiednim dokumentem wystawionym przez laboratorium akredytowane.

Więcej informacji, parametrów oraz ceny rejestratorów temperatury i wilgotności znajdziecie Państwo w naszym sklepie: www.automatykaonline.eu

https://youtu.be/2VIJGPKKYb8

Oczywiście oprócz prostych, pojedynczych rejestratorów jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu cały system przewodowy lub bezprzewodowy do alarmowania, rejestracji i wizualizacji danych temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, CO2, różnicy ciśnień, VOC itd. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem wsparcia technicznego i sprzedaży!

Źródło:
AP Automatyka
Dodał:
AP Automatyka S.C.

Czytaj także