Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Artykuł
Powrót do listy artykułów Dodano: 2014-06-23  |  Ostatnia aktualizacja: 2014-06-23

Nowości 2014 w ofercie Phoenix Contact

W kwietniu odbyły się targi Hannover Messe 2014 - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle. Jest to jedna z najważniejszych imprez, koncentrująca się na rozwiązaniach i kierunkach rozwoju automatyki przemysłowej czy energetyki. W ostatniej edycji uczestniczyło 5 tyś wystawców i ponad 180 tyś odwiedzających z całego świata.

Phoenix Contact na targach Hannover Messe 2014

Phoenix Contact jako czołowy producent elektroniki przemysłowej co roku uczestniczy w targach Hannover Messe. prezentując setki nowości w szerokiej już ofercie produktów.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nominowany do nagrody Hermes Award 2014, dla najbardziej innowacyjnej technologii przemysłowej, oferowany przez Phoenix Contact – PROFICLOUD Technology, technologia Profinet z wykorzystaniem funkcjonalności chmury.

Po raz pierwszy zaproponowaliśmy zwiedzanie stoiska z polskim przewodnikiem. Nasi goście mieli możliwość jako pierwsi zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami, a także porozmawiania o kierunkach rozwoju technologii, także w kontekście rynku polskiego.

Innowacje gwarantujące Twój sukces

Misją jaka przyświeca naszym inżynierom jest kształtowanie postępu za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Projektujemy wiodące rozwiązania: z dużym zrozumieniem aplikacji klientów i bazując na dogłębnej wiedzy technologicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami 2014.

Programowalne moduły logiczne —kompaktowe sterowanie i łączenie

System przekaźników logicznych to pierwsze rozwiązanie na rynku modułów logicznych, które łączy w sobie poziom logiczny, poziom interfejsu i poziom obiektowy w jednym rozwiązaniu. System PLC logic umożliwia łączenie i sterowanie sygnałami I/O; w zależności od potrzeb można tworzyć kombinacje nowych modułów logicznych PLC z odpowiednimi przekaźnikami wtykowymi.

Wysokowydajny sterownik Axiocontrol — technika sterowania wyznaczająca kierunek rozwoju

Nowy wysokowydajny sterownik AXC 3050 zapewnia maksymalną wydajność, łatwą obsługę i wyjątkowo solidną elektronikę. Sterownik ten można stosować w kombinacji z modułami I/O Axioline, uzyskując w wyniku ich współdziałania nowe możliwości automatyki przemysłowej.

Kompaktowe kondycjonery sygnałów — proste jak nigdy, wąskie jak zawsze

Nowa rodzina wzmacniaczy separacyjnych MINI Analog Pro to najprostsza instalacja i uruchamianie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łatwo dostępne zaciski przyłączeniowe, pomiar prądu w trakcie pracy i jedyna w swoim rodzaju technika złączy wtykowych FASTCON Pro zdecydowanie ułatwiają pracę.

Kompaktowe złączki szynowe z odłącznikiem nożowym —oszczędność miejsca i czasu

Nowość: Przy zaledwie 3,5 mm szerokości nowe złączki szynowe jednoczą teraz w sobie zalety zacisków Push-in i odłączanie nożowe dla przewodów do 1,5 mm2. Dzięki temu złączki szynowe nadają się zwłaszcza do oprzewodowania sygnałów w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Wytrzymałe złącza przemysłowe —jeden system dla wielu zastosowań

W celu niezawodnej ochrony przed wpływami elektromagnetycznymi obok wersji z tworzywa sztucznego dostępna jest również wersja HEAVYCON EVO z aluminium. Innowacyjny przepust kablowy pozwala zredukować różnorodność części i zapewnić szybkie i elastyczne dopasowanie uzależnione od miejsca zastosowania złącza.

Rozwiązania z przyszłością

Od ponad 80 lat Phoenix Contact kształtuje przyszłość kierując się indywidualnymi potrzebami klientów i wspólnie podejmując wyzwania, gdzie wiedza, doświadczenie i odpowiednie rozwiązania idealnie sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach.

Nasza obecność w Polsce posiada już 20 letnią tradycję i stale się rozwija. W chwili obecnej zatrudniamy  w Polsce przeszło  1800 osób: W zakładzie produkcyjnym Phoenix Contact Wielkopolska  w Nowym Tomyślu  oraz  w jednostce handlowej  Phoenix Contact Sp. z o.o. w Długołęce koło Wrocławia.

Szczegółowe informacje o produktach, a także więcej nowości na stronie:

www.phoenixcontact.pl/nowosci

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe