Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2017-10-11
O marce Triton

 

Triton.jpg

Triton to światowy lider w rozwoju i produkcji szaf dystrybucyjnych m.in. dla centrów danych i telekomunikacji. Każdy z produktów jest projektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, co w połączeniu z wysokim, europejskim poziomem jakości czyni markę mocnym graczem na rynku.

Historia marki

Firmę założono na początku lat 90 ubiegłego wieku w Pardubicach położonych w centrum Czech. Historia miasta rozpoczyna się w XII wieku. Z biegiem czasu Pardubice przeobraziły się w duży ośrodek transportowy oraz przemysłowy w Czechach. Siedziba firmy, główny dział produkcji oraz magazyn znajdują się na przedmieściach miasta zwanych Stary Materov. W pierwszym etapu rozbudowania produkcja mieścila się w jednej hali o powierzchni 4.500 m2. Dnia 1 I 2009 została otwarta druga hala produkcyjna o powierzchni 3.500 m2. Oddział w Pradze odpowiedzialny jest za sprzedaż w Czechach. Dział sprzedaży zagranicznej zlokalizowany jest w siedzibie głównej w Pardubicach. Główny magazyn znajduje się jest w strategicznym miejscu niedaleko sieci kolejowej, autostrady oraz portu.

 

Triton1.jpg

 

Części do maszyn produkujących 19'' obudowy oraz akcesoria są przygotowywane przez światowej sławy firmy produkujące maszyny – Trumpf oraz Euromac. Półprodukty malowane są lakierowane proszkowo – jest to odpowiedni system nanoszenia farby. Farba proszkowa używana jest do stworzenia mocnej oraz wytrzymałej powierzchni odpornej na mechaniczne oraz chemiczne uszkodzenia. Powierzchnie metalowe są wcześniej przygotowywane do nałożenia odpowiedniej warstwy farby oprzez czyszczenie chemiczne. Przed malowaniem nie są używane żadne rozpuszczalniki, sama farba natomiast nakładana jest w komorze elektrostatycznej. Można zamówić swój własny kolor, w ofercie znajduje się szeroka paleta barw w każdym odcieniu. Farby nie zawierają metali ciężkich i chromu. Podczas całego procesu produkcyjnego Triton dba o środowisko naturalne - produkty tworzone są z materiałów nadających się do recyklingu. Proces malowania produktów opiera się o własny, zamknięty obieg powietrza, zmniejszający marnowanie energii. Wszelkie odpady pochodzące z linii produkcyjnej są dokładnie sortowane oraz poddawane procesowi recyklingu. Końcowa kontrola produktów jest kolejnym, ważnym czynnikiem procesu produkcyjnego. Połączenie wszystkich metod operacyjnych gwarantuje najwyższą jakość produktów marki Triton, co potwierdzają otrzymane świadectwa jakości. 

 

Triton2.jpg

 

Oferta 

Asortyment Tritona obejmuje szeroką gamę produktów. Wśród najważniejszych modeli możemy wymienić:

Szafy o ładowności 400 kg:

  • https://www.triton.pl/pl/szafy-serwerowe/szafy-stoj-ce/wolnostoj-ca-szafa-rma
  • https://www.triton.pl/pl/szafy-serwerowe/szafy-stoj-ce/wolnostoj-ca-szafa-rza

Szafy do serwerowni o dużej ładowności do 1800 kg:

  • https://www.triton.pl/pl/szafy-serwerowe/szafy-stoj-ce/szafa-wolnostoj-ca-rja
  • https://www.triton.pl/pl/szafy-serwerowe/szafy-stoj-ce/szafa-wolnostoj-ca-rta
  • https://www.triton.pl/pl/szafy-serwerowe/szafy-stoj-ce/wolnostoj-ca-szafa-rda

Szczelne szafy stojące:

  • https://www.triton.pl/pl/datove-rozvadece/stojanove-rozvadece/stojanovy-rozvadec-rie-s-krytim-ip-54
  • https://www.triton.pl/pl/szafy-serwerowe/szafy-stoj-ce/szafa-serwerowa-rde
Autor:
Dominika Przewoźnik
Dodał:
Projekt Zero2

Czytaj także