Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2018-08-07
Od wizji do rezultatów: razem możemy osiągnąć więcej

Masz pomysł i chcesz się dowiedzieć, jak możemy Ci pomóc w jego realizacji? Przedstaw swoje szkice i plany naszym inżynierom, którzy znają twój obszar zastosowań i chętnie pomogą Ci w realizacji wszystkich faz projektu, od koncepcji po wdrażanie. Specjaliści z firmy Bosch Rexroth uważają, że najważniejsza jest znajomość wymagań technicznych i potrzeb klientów. Razem możemy osiągnąć więcej.

Uruchomienie i optymalizacja
Nasze usługi w zakresie urządzeń elektronicznych obejmują nie tylko sprzęt elektroniczny taki jak sterowniki czy czujniki, ale również narzędzia programowe BODAS w formie oprogramowania na laptopy, testerów i symulatorów oraz konkretne instrukcje dotyczące uruchomienia i opisu oprogramowania. Wykorzystując narzędzia BODAS możesz podłączyć się bezpośrednio do urządzenia elektronicznego za pomocą gniazda diagnostycznego, aby szybko i łatwo zmodyfikować parametry oprogramowania, a tym samym właściwości swojej maszyny roboczej. Możesz w każdej chwili przeglądać i analizować wszystkie modyfikacje za pomocą zintegrowanej funkcji rejestrowania danych. W przypadku bardziej złożonych zastosowań skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. wdrożeń i aplikacji. Pracownicy globalnej sieci sprzedaży i usług inżynieryjnych chętnie udzielą Ci pomocy również na miejscu.

Dokumentacja i wsparcie
Na żądanie klientów dostarczamy wszystkie potrzebne dane, informacje i fakty w formie arkuszy lub katalogów szczegółowo opisujących każdy produkt. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz tam linki, które umożliwią Ci pobranie wszystkich danych technicznych naszych produktów i usług. Potrzebujesz więcej informacji? Zwróć się do swojego partnera z firmy Bosch Rexroth, który może Cię skontaktować ze specjalistami ds. programowania i planowania projektów w każdym miejscu na świecie.

 

 

 

Wydajność, precyzja, bezpieczeństwo i energooszczędność to cechy charakteryzujące napędy i sterowania firmy Bosch Rexroth, które wprawiają w ruch maszyny i urządzenia każdego formatu. Przedsiębiorstwo posiada szerokie doświadczenie w aplikacjach mobilnych, maszynowych i projektowych, jak również automatyzacji przemysłu. Doświadczenie to wykorzystuje przy opracowywaniu innowacyjnych komponentów, indywidualnych rozwiązań systemowych oraz usług. Bosch Rexroth oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu hydrauliki, napędów elektrycznych i sterowań, przekładni oraz techniki przemieszczeń liniowych i montażu. Przedsiębiorstwo, obecne w ponad 80 krajach, osiągnęło w 2016 roku obroty w wysokości 5 mld euro przy zatrudnieniu na poziomie 29 500 pracowników.
Więcej informacji: www.boschrexroth.pl


Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 375 000 pracowników na całym świecie (wg danych z 31 grudnia 2015) i wygenerowała w 2015 roku obrót w wysokości 70 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, and Energy and Building Technology. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz około 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Innowacyjna moc na całym świecie stanowi podstawę dalszego wzrostu przedsiębiorstwa. Grupa Bosch zatrudnia 55,800 współpracowników w zakresie badań i rozwoju w 118 miejscach na całym świecie. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas".
Więcej informacji: www.bosch.pl, www.bosch-prasa.pl oraz http://twitter.com/BoschPresse.

Autor:
Krzysztof Soboń
Źródło:
Bosch Rexroth
Dodał:
Bosch Rexroth Sp. z o.o.