Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2018-03-26
To już oczyszczacz czy jeszcze klimatyzator? Nowa seria JUPITER.

Marka AUX, wiodący producent klimatyzatorów, stworzyła klimatyzator z wbudowanym oczyszczaczem powie

 

Klimatyzacja smart
Klimatyzator ścienny AUX JUPITER  to nowoczesny model o wyjątkowej stylistyce. Nieduże urządzenie o wydajności od 2,5 do 7 kW sprawia, że połączenie małych wymiarów z efektywną mocą chłodzącą i grzania jest niezwykle funkcjonalne.

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego (WiFi 2.0) który równocześnie umożliwia programowanie urządzenia. Praca urządzenia  jest w pełni zautomatyzowana.

 

image4.jpg
image4.jpg

 

W standardowym wyposażeniu urządzenia jest sterownik wi-fi 2.0 dzięki czemu pozwala na dostęp do funkcji smart. System kontroli przez Wi-Fi posiada programator tygodniowy, dzięki czemu można skonfigurować wiele zdarzeń w ciągu tygodnia, zdalnie kontrolować temperaturę oraz status urządzenia. Dodatkowo wszystkie dane zapisywane są w chmurze.

 

 

 

image8.png
image8.png

 

Ekologiczna wydajność.
Dzięki zastosowaniu silników wentylatorów sprężarek typu BLDC, JUPITERY osiągają klasę energetyczną A+++, a nowo zaprojektowana płyta główna, zapewnia niski pobór w trybie czuwania - tylko 0,3W. Gwarantuje to oszczędność ok 5W w stosunku do standardowych urządzeń. Jest to oszczędność energii o około 80%.

 

 

 

image1.jpg
image1.jpg

Jedna z najcichszych na rynku!
Seria klimatyzatorów JUPITER posiada zmodyfikowany tor przepływu powietrza oraz nowoczesny silnik. Dzięki temu udało się uzyskać wydajniejszą dystrybucję powietrza przy znacznym obniżeniu poziomu głośności do 20 dB, czyniąc urządzenie jednym z najcichszych na rynku!

 

 

 

 

image7.jpg
image7.jpg

Mieszkasz pośród smogu?
Przeciwnicy klimatyzatorów powiedzą, że jest ona szkodliwa. Co w takim razie sądzić o fakcie, że klimatyzator może oczyszczać powietrze? Taką wbudowaną funkcję posiada właśnie seria JUPITER. Czterostopniowa filtracja, z aktywnymi filtrami: węglowym, przeciwbakteryjnym i antywirusowym a także filtrom z witaminą C, zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo filtr PM 2.5 przy pomocy elektrostatycznej jonizacji,  usuwa 99.9% szkodliwych mikrocząsteczek, które mogą się przedostać do górnych dróg oddechowych oraz płuc. Czy to już jest oczyszczacz, czy jeszcze klimatyzator? Z pewnością 2 w 1 bo oczyszczacze nie posiadają pozostałych funkcji, które ma JUPITER.

 

image6.jpg
image6.jpg

Szybka, wydajna i przyjazna.

Seria JUPITER posiada możliwość pracy w ekstremalnych warunkach. Dzięki zastosowanej technologii urządzenie może schładzać otoczenie w temperaturze do +55oC oraz ogrzewać przy -35oC. Dodatkowo innowacyjna turbina oraz regulowane żaluzje poziome i pionowe optymalizują nawiew z możliwością zasięgu nawet do 15 metrów!

Żeby wszystkiego było mało to tryb szybkiego chłodzenia pozwala odczuć chłodzenie już po 30 - a ogrzewanie po 60 sekundach! Producent zadbał również o funkcję automatycznego czyszczenia a wykonanie skraplacza pokrytego złotem, stanowi jakże ważne zabezpieczenie antykorozyjne.

 

image2.jpg
image2.jpg

 Szukając klimatyzatora ściennego warto przemyśleć fakt dodatkowych korzyści - nie skupiając się jedynie na chłodzeniu pomieszczenia. Dzisiejsze urządzenia są coraz bardziej przemyślane i przyjazne użytkownikowi. Dodatkowo funkcje smart pozwolą na poczucie prawdziwej wygody, gdy możemy zagrać w prawdziwe "ciepło-zimno" klikając w smartfon.

Generalny importer:

Action Energy Sp. z o.o.

Zakopiańska 159, 30-435 Kraków

12 656 31 38

dok@actionenergy.pl

http://action.energy

Znajdź nas na:  Facebook  oraz 

***

 

AUX_logo.png
AUX_logo.png

 

Aux Group działająca na rynku od 1986 roku jest zintegrowanym zespołem przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesną produkcją inteligentnych systemów zasilania, artykułów gospodarstwa domowego,  a zwłaszcza systemów klimatyzacji. Należy do czołowych producentów rozwiązań dla klimatyzacji na świecie, a jej produkty są dostępne w większości krajów na świecie.

Dodał:
Projekt Zero2

Czytaj także