XTeche-biuletyn serwisu obrabiarki.xtech.pl
nr 2017/11 (134) 19 grudnia 2017


Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie, kliknij tutaj
Wiadomości
NASA przyznaje Tethers Unlimited ogromną dotację na drukowanie 3D na orbicie
Choć nie jest większy niż przeciętna lodówka, ten najnowocześniejszy sprzęt nie ma sobie równych. Refabricator jest połączoną maszyną do recyklingu drukarek 3D, której pionierem jest firma Tethers Unlimited produkująca dodatki.  
więcej »
Diamentowe soczewki i kosmiczne lasery w Photonics West
Światowe targi optyki i fotoniki w San Francisco mają na celu połączenie nauki i przemysłu w 2018 r. Instytut Fraunhofera ds. Technologii laserowej ILT będzie skutecznie demonstrować jak to robić.
więcej »
Gwiazda Realu będzie nosiła maskę wydrukowaną w 3D
Sergio Ramos, kapitan Realu Madryt, będzie nosił maskę drukowaną 3D po złamaniu nosa podczas meczu z Atletico. Niezwykle lekka maska wykonana jest z włókna węglowego, używanego również w samochodach Formuły 1 i komponentach lotniczych.
więcej »
Markforged otrzymuje 30 mln dolarów od Siemensa, Porsche i Microsoftu
Proces ciągłego wytwarzania włókien (CFF), który jest w stanie drukować ze wzmocnieniem z włókna węglowego, wydawał się wskazywać na przełom w produkcji dodatków, odblokowanie nowych materiałów, nowe możliwości i nową niższą cenę technologii druku 3D.
więcej »
Premiera na miarę Oscara
Polska jest jednym z czołowych producentów elementów złącznych w Europie, ale do tej pory przedstawiciele tego niezwykle szybko rozwijającego się sektora gospodarki nie mieli swojego targowego miejsca spotkań i czekali na nie od dawna...
więcej »
Natychmiastowy przepis z setek dokumentów
Naukowcy z trzech uniwersytetów pracują nad nowym systemem sztucznej inteligencji, który wydedukuje „przepisy" na wytwarzanie konkretnych materiałów z ogromnej liczby prac badawczych.  
więcej »
Rewolucja pogłębiaczy stożkowych
Pogłębiacze są standardowymi produktami. Produkowane w dużych ilościach, używane są praktycznie w każdym procesie obróbki, ponieważ, jak to się mówi, nie ma otworu bez pogłębienia.
więcej »
więcej wiadomości »
Zapytania ofertowe
Zaoszczędź swój czas
złóż zapytanie ofertowe!
Jeśli chcesz zapytać o poszukiwany produkt skorzystaj z przycisku na naszych stronach. Wypełnienie krótkiego formularza pozwoli Ci dotrzeć do właściwej grupy dostawców.
Złóż zapytanie
Zarejestruj się
Jeżeli twoja firma działa na rynku usług i produktów dla branży obrabiarek, zarejestruj ją w naszej bazie danych.
Zarejestruj firmę
Kalendarz
Zapoznaj się w nadchodzącymi wydarzeniami branżowymi
Grudzień 2017
PnWtŚrCzPtSoNi
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Zobacz kalendarium
xtech.pl
Copyright 2000-2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone

xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.,
ul. Garncarska 5, 31-115 Kraków
e-mail: biuro@xtech.pl ,
tel. +48 (12) 432-52-00,
faks +48 (12) 429-57-08
E-biuletyn Serwisu rozsyłany jest do wszystkich Prenumeratorów, którzy podając swój e-mail wyrazili chęć jego otrzymywania, a także do wszystkich firm zarejestrowanych w xtech.pl. Aby zmienić ustawienia subskrypcji kliknij tutaj