Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Wydarzenie firmowe
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2017-05-05

Bezpłatne seminarium "Badania termowizyjne w energetyce"

Bezpłatne seminarium "Badania termowizyjne w energetyce"

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis automatyka.pl

Fluke Europe B.V.

Adres: Science Park Eindthoven, --- 5692 EC Son
Nr telefonu: 22 518 02 49 Pokaż numer
Adres e-mail: info@fluke.pl
WWW: www.fluke.pl

Badania termowizyjne stały się jednym z wielu pomiarów diagnostycznych wykonywanych przez zakłady energetyczne. Duża ilość diagnozowanej aparatury elektroenergetycznej, jak i wpływ czynników zewnętrznych na pomiary stawia osobę dokonującą diagnostyki przed szeregiem wyzwań związanych z przeprowadzeniem zobrazowań termowizyjnych, a następnie ich analizą.

Niniejsze seminarium szczególnie ukierunkowane jest na dyskusje zagadnień związanych z diagnostyką sieci elektroenergetycznych (linii napowietrznych, stacji transformatorowych, rozdzielnic wnętrzowych, stacji GPZ) z wykorzystaniem przyrządów pomiarowych Fluke. Podczas seminarium zostaną pokazane przypadki wykorzystania różnych typów soczewek termowizyjnych, funkcji MuliSharp w diagnostyce GPZtów, a także okienek termowizyjnych. Podczas seminarium zostaną poruszone również aspekty uwzględniania wpływu czynników środowiskowych na pomiary: wpływ wiatru, słońca oraz obciążenia na wyniki pomiarów.

Uczestnicy podczas części praktycznej będą mogli zapoznać się z metodami pomiarów dokładnej wartości temperatury na powierzchnia o niskiej emisyjności. Na seminarium uczestnicy będą mieli również możliwość zapoznana się z najnowyszmi przyrządami pomiarowymi dedykowanymi elektroenergetyce tj. analizatory sieci, przyrządy do pomiarów rezystancji uziemień.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz upominek.

Więcej infiormacji: www.fluke.com/fluke/plpl/szkolenia

Kategoria wydarzenia:
Seminarium
Dodaj plik...

Możesz skontaktować
się z firmą bezpośrednio
z poziomu tej strony.

Wystarczy, że skorzystasz
z powyższego formularza.

Dodane przez:

Terminy wydarzenia

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe