Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-03-06
Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

Zapraszamy do udziału w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Sukces poprzedniej, jubileuszowej edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw.

Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące!

TOOLEX 2017 w skrócie:

  • podsumowanie targów
  • lista wystawców oraz plan ekspozycji
  • program wydarzeń
  • nowości wystawców
  • fotogaleria i videorelacja
  • lista nagrodzonych

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!

Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA , a także Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

Targi TOOLEX 2018

Nr telefonu: (32) 78 87 596 Pokaż numer
Adres e-mail: exposilesia@exposilesia.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe