Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-04-15
Targi Automaticon 2019 oraz warsztaty techniczne HMI/SCADA

Movicon.Next na stoisku AB-MICRO C4/D1 hala 1

Targi Automaticon 2019 oraz warsztaty techniczne HMI/SCADA

W dniach 26-29 marca 2019 roku w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14, odbędzie się XXV. edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2019.

W trakcie targów na stoisku nr C4/D1 w hali 1 zaprezentujemy:

  • innowacyjne oprogramowanie przemysłowe HMI/SCADA MOVICON.Next firmy PROGEA do wizualizacji procesów przemysłowych wraz z prezentacją zrealizowanych wdrożeń,
  • możliwości robotów wspomagających firmy Universal Robots dla zastosowań w różnych branżach przemysłu,
  • ofertę aplikacji działu wdrożeń AB-MICRO, od prostych zadań związanych z pomiarem, transmisją i wizualizacją danych, poprzez sterowanie procesami produkcyjnymi i technologicznymi, aż do zaawansowanych aplikacji opartych o rozwiązania redundantne,
  • najnowszą wersję Platformy EPLAN 2.8 oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich obszarów działania i etapów procesów inżynieryjnych oraz nowości w oprogramowaniu EPLAN Electric P8, EPLAN Pro Panel oraz EPLAN Preplanning.

W trakcie trwania targów, w środę 27 marca, o godz. 15:00 w Sali A na 1 piętrze, odbędzie się seminarium pt. „Movicon.Next – nowa generacja oprogramowania SCADA". Poprowadzą je w języku angielskim przedstawiciele firmy PROGEA. Po zakończeniu seminarium zapraszamy na prezentację techniczną, równiez w języku angielskim, przybliżającą istotne zalety środowiska Movicon.Next, możliwości funkcjonalne oraz przykładowe aplikacje w przemyśle. Prezentacja zakończy się o godzinie 16:45. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy: marketing@abmicro.pl, bądź telefonicznie: +48 600477413.

Gorąco zapraszamy do skosztowania w naszym towarzystwie niezapomnianej kawy przyrządzanej przez jej pasjonata – Czarodzieja z Nowej Rudy, Pana Leszka Kopcio, której zapach, a przede wszystkim smak, pozostanie z Państwem na długo.

Kategoria wydarzenia:

Inne

Terminy wydarzenia

Dodane przez

AB - MICRO Sp. z o.o.

Adres: ul. Poleczki 23/F, 02-822 WARSZAWA

Nr telefonu: +48 22 545-15-00 Skopiuj

Nr telefonu: 545-15-01 Skopiuj

Faks: +48 22 643-14-21 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: abmicro@abmicro.com.pl Skopiuj
WWW: www.abmicro.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe