Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-03-01
XI Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON

Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 150 firm prezentujących innowacyjne systemy pneumatyczne, czyli silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Niemiec, Czech, Francji, Holandii czy Japonii. Podczas trwającej od 28 do 30 marca „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce", której integralną częścią jest właśnie PNEUMATICON wystawy obejrzało ponad 12 000 zwiedzających.

Podczas wydarzenia można było nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w seminarium "Innowacje szansą krajowego sektora hydrauliki i pneumatyki" zorganizowanym przez: Izbę Gospodarcza Komponentów i Technologii, Korporację Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych oraz Politechnikę Świętokrzyską. Seminarium poruszało ważne dla branży tematy dotyczące na przykład: innowacyjnej strategii będącej w nauce inspiracją dla nowoczesnego przemysłu lub też bardziej praktycznie, badań własności wibroizolacyjnych pneumatycznego zawieszenia siedziska operatora maszyny roboczej.

Tradycyjnie już podczas PNEUMATICON wręczone zostały nagrody Targów Kielce dla najlepszych zaprezentowanych produktów, docenione zostały także najładniejsze stoiska. Z okazji jubileuszu wystawy wręczono również pamiątkowe statuetki.

Informacja z porzedniej edycji

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

.

.
Nr telefonu: (41) 365 12 22 Pokaż numer
Faks: (41) 345 62 61 Pokaż numer
Adres e-mail: biuro@targikielce.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe