Powrót do spisu treści Aktualizowany: 2018-05-11
Jak technologia xtech™ może mi pomóc?

JESTEM NABYWCĄ poszukującym produktów lub usług

Technologia xtech™ maksymalnie upraszcza proces poszukiwania dostawcy.
Wystarczy wpisać treść zapytania, podając informacje o poszukiwanym produkcie lub usłudze oraz specyfikację niezbędną do przygotowania oferty. Wprowadzone zapytanie zostanie automatycznie przeanalizowanie i w ciągu maksymalnie 15 minut trafi do wyselekcjonowanych dostawców, których profil działalności odpowiada treści zapytania (tzn. są w stanie dostarczyć poszukiwane produkty lub usługi).

Dzięki technologii xtech™ oszczędzasz:

  • Pieniądze – wysyłanie zapytań przez nasz formularz jest darmowe, więc zdobywanie ofert nic nie kosztuje.
  • Czas – Nie musisz już przeszukiwać zasobów sieci, aby dotrzeć do właściwych dostawców lub zainteresowanych Twoją usługą. Skorzystaj z naszego rozwiązania i nie trać godzin na to, co wykona za Ciebie technologia xtech™.
  • Nerwy – Zamiast nerwów związanych z obdzwanianiem firm i wymianą setek maili, proponujemy Ci... kawę. Usiądź wygodnie i pozwól technologii xtech™ działać.

 

JESTEM DOSTAWCĄ oferującym produkty lub usługi

Technologia xtech™ automatyzuje proces poszukiwania potencjalnych klientów.
Po utworzeniu konta dostawcy będziesz otrzymywać odpowiednio dopasowane zapytania ofertowe, składane na platformie xtech przez nabywców. Wykupienie abonamentu pozwoli Ci poznać ich dane kontaktowe. Zapytania trafiają do Twojej skrzynki emailowej już po 15 minutach od momentu złożenia w portalch należących do grupy xtech.pl.

Dzięki technologii xtech™:

  • oszczędzasz czas – wszystkie zapytania, które mogą Cię zainteresować, otrzymasz już po 15 minutach, dzięki czemu będziesz mógł bardzo szybko dostarczyć potencjalnemu klientowi swoją ofertę,
  • oszczędzasz nerwy – nie musisz zastanawiać się, jak pozyskać nowych klientów, możesz skoncentrować się na przygotowywaniu ofert w odpowiedzi na zapytania, które same do Ciebie trafiają,
  • oszczędzasz pieniądze – technologia xtech™ jest tanim źródłem nowych kontaktów handlowych.