empty
Powrót do spisu treści Aktualizowany: 2017-12-20
Katalogi branżowe

Katalogi branżowe to profesjonalnie uporządkowane i stale aktualizowane bazy dostawców, produktów, usług i szkoleń. Dzięki drzewiastej strukturze i przydzieleniu każdej informacji do odpowiedniego działu stanowią one niezastąpione źródło kontaktów biznesowych dla specjalistów poszukujących nowych dostawców i partnerów biznesowych.

Większość internetowych katalogów grupuje informacje w bardzo ogólnych dziedzinach. Przewaga katalogów w serwisach branżowych xtech.pl polega na tym, że każdej z takich dziedzin poświęcony jest oddzielny serwis, a informacje pogrupowane są w wielu szczegółowych kategoriach. Dzięki temu można szybko znaleźć tych dostawców z branży, którzy oferują dokładnie te produkty, usługi bądź szkolenia, których poszukujemy.

Każda pozycja w katalogu posiada stronę szczegółów, na której znajdziemy opis firmy, produktu, usługi lub szkolenia oraz dane kontaktowe do dostawcy. Wiele firm uzupełnia też te informacje o zdjęcia, grafiki czy linki. Na wizytówkach firm można poznać również pełny profil ich działalności.

Przejdź do katalogu produktów