Powrót do spisu treści Aktualizowany: 2018-07-12
W których branżach działają portale xtech.pl?

Obecnie do grupy xtech.pl należy 8 portali branżowych, z których każdy przeznaczony jest dla dostawców i specjalistów z danej branży oraz firm i osób, które poszukują dostawców lub partnerów biznesowych z tychże branż:


Wyposazeniemedyczne.pl – prezentuje oferty i informacje o sprzęcie medycznym oraz rehabilitacyjnym oraz powiązanych z nim usługach i szkoleniach. Przeznaczony jest dla placówek i gabinetów medycznych oraz rehabilitacyjnych oraz dostawców potrzebnego im sprzętu.

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie wyposazeniemedyczne.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Energetykacieplna.pl – portal branży ciepłowniczej i energetyki przemysłowej. Przeznaczony jest dla zróżnicowanej grupy profesjonalistów potrzebującej kontaktu z dostawcami tego typu rozwiązań lub poszukujących informacji z tej dziedziny.

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie energetykacieplna.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Elektroinzynieria.pl – portal dla tych, których działalność wymaga szukania rozwiązań i partnerów biznesowych z branży elektrotechniki i elektroenergetyki, a także tych, którzy chcą być na bieżąco z informacjami z tego zakresu.

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie elektroinzynieria.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Srodowisko.pl – rozwiązania i informacje dla profesjonalistów związanych z branżą ochrony środowiska i recyklingu oraz dla firm, które takie rozwiązania dostarczają

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie srodowisko.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Obrabiarki.xtech.pl – niezastąpione źródło informacji dla tych, którzy w swojej działalności używają maszyn i narzędzi do obróbki różnego rodzaju materiałów (metali, drewna, kamienia, szkła czy tworzyw sztucznych).

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie obrabiarki.xtech.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Laboratoria.xtech.pl – portal stworzony specjalnie dla branży laboratoryjnej, aby jej przedstawicielom ułatwić poszukiwania sprzętu i mebli laboratoryjnych, a także informacji z branży.

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie laboratoria.xtech.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Wodkaneko.pl – portal prezentujący urządzenia i materiały wodociągowo-kanalizacyjne. To także źródło kontaktów z firmami działającymi w branży wodociągów i kanalizacji, a także najświeższych informacji z tego zakresu.

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie wodkaneko.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »


Automatyka.pl – istniejący o 2000 roku, wiodący portal internetowy poświęcony branży automatyki przemysłowej i robotyki. Szeroka baza dostawców oraz informacji branżowej sprawia, że od lat przyciąga firmy i specjalistów z branży oraz tych, którzy poszukują najlepszych ofert produktów, usług i szkoleń z tej dziedziny.

Aby wyświetlić główne kategorie w serwisie automatyka.pl, najedź tutaj wskaźnikiem myszy »