Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2002-07-04
Koncentrator RH1-CX+ firmy Hirschmann (AB-MICRO Sp. z o.o.)
Koncentrator RH1-CX+ firmy Hirschmann (AB-MICRO Sp. z o.o.)
RH1-CX+ to koncentrator, który pozwala na połączenie sieci opartych na różnych technologiach (10BASE-2, 10BASE-T i 10BASE-FL). Ma jedno złącze koncentryczne, jeden port światłowodowy i dwa porty na skrętkę. Idealne Zintegrowany procesor sygnału zapewnia krytyczną zamianę medium dla segmentów koncentrycznych.

Interfejsy:
2 porty 10BASE-T ze złączami RJ45
1 port 10BASE-FL ze złączami BFOC
1 port 10BASE-2 ze złączem BNC
1 rozłączalna listwa zaciskowa o 5 stykach

Napięcie zasilania: DC 2x 24V (DC 19-30V, redundantne wejścia)

Pobór prądu: typ. 250 mA

Maksymalny zasięg:
światłowód 50/125 um - 2.600 m
światłowód 60/125 um - 3.100 m
długość kabla TP, max. 100 m
kabel koncentryczny – max. 185 m

Sygnalizacja LED: Zasilanie, Dane, Status połączenia dla każdego portu


Konstrukcja mechaniczna :
• Wymiary (S x W x G): 47 x 135 x 129 mm
• Waga : 340 g
• Temperatura pracy: od 0°C do 60°C
• Wilgotność : od 10% do 95% bez kondensacji
• Klasa ochrony : IP 30
• Świadectwa: EN 60950

Zakres dostawy:
• Koncentrator RH1-CX+
• Listwa zaciskowa
• Opis i instrukcja działania

Kontakt:
Arkadiusz Cetner
tel. (22) 641-31-30 w. 30
e-mail: arekc@abmicro.com.pl

Dystrybutor

AB - MICRO Sp. z o.o.

Adres: ul. Kulczyńskiego 14 , 02-777 WARSZAWA
Nr telefonu: (22) 545-15-00, 545-15-01 Pokaż numer
Faks: (22) 643-14-21 Pokaż numer
Adres e-mail: abmicro@abmicro.com.pl
WWW: www.abmicro.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Kategorie produktu

Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »