Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »

Produkty promowane Chcesz promować ofertę firmy w naszym katalogu? Zapraszamy do kontaktu »

MGate MB3x80

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Standardowa brama Modbus. Konwersja pomiędzy ModbusTCP i Modbus RTU/ASCII 1 x Ethernet oraz 1,2 lub 4 x porty RS-232/422/485 Łatwa i przyjazna konfiguracja Możliwość montażu na szynie DIN W ofercie firmy Moxa można znaleźć bardzo...

NPort S8400

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Serwer portów szeregowych z wbudowanym switchem Ethernet. 4 portowy serwer portów szeregowych RS-232/422/485 Wbudowany zarządzalny switch Ethernet Wsparcie dla Moxa Turbo Ring(rekonfiguracja Qos, QoS, IGMP-snooping/GMRP, VLAN, Port...

MiiNePort E3

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Serwer portów szeregowych z PoE do zastosowań wbudowanych. Małe zapotrzebowanie na energię, Małe rozmiary Wsparcie technologii PoE Szeroki wybór trybów pracy Zastosowanie drugiej generacji układów MiiNe SoC Zastosowanie technologii...

SFP-WA10

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

moduł SFP Gigabit. SFP-WA10 to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości Tx: 1310nm / Rx: 1550nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable...

ELPRO 915U-2 Bezprzewodowy modem I/O

Dostawca:
TEKNISKA POLSKA - PRZEMYSŁOWE SYSTEMY TRANSMISJI DANYCH SP Z O.O.
Producent:
915U-2

technologia „mesh” , funkcja bramy, pozwala na pracę na długich dystansach, skalowalny. Cechy: • (902-928) MHz – zakres częstotliwości (FHSS) z mocą do 1W • pasmo 869 MHz z mocą do 500mW ( Europa) • technologia "samonaprawiania" bezprzewodowej...

Sieć POWERLINK – otwarty standard dla przemysłu tworzyw sztucznych

Dostawca:
B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
Producent:
EPSG

728 osi w 400 µs. POWERLINK to najbardziej odpowiedni protokół komunikacji dla przemysłu tworzyw sztucznych, jaki jest dostępny na rynku. Wyjątkowo szybka sieć jest kluczowa dla przetwórstwa tworzyw, gdzie czasy reakcji poniżej 0.5 milisekundy...

NPort 5200A

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Serwery portów szeregowych o niskim zużyciu energii.. Niskie zużycie energii Szybka 3 stopniowa konfiguracja Funkcja COM Port Grouping Sterowniki Real COM/TTY pod Windows oraz Linux Podwójne wejście zasilania 12 -48V (jack i terminal...

MGate 5102-PBM-PN

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Brama PROFIBUS do PROFINET. Konwersja pomiędzy PROFIBUS a PROFINET Łatwa konfiguracja Funkcja AutoScan do detekcji urządzeń PROFIBUS Podwójne redundantne wejście zasilania Backup konfiguracji na karcie SD Łatwe monitorowanie stanu...

MGate 5101-PBM-MN

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Brama Modbus TCP do PROFIBUS. Konwersja pomiędzy protokołami PROFIBUS a MODBUS TCP Funkcja AutoScan Podwójne redundantne wejście zasilania Wbudowane narzędzie diagnostyczne do analizy pakietów Oprogramowanie MGate Manager Dostęp przez...

Moxa A52/A53

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Konwertery portów szeregowych RS-232/422/485. ADDC (Automatic Data Direction Control) dla kontroli RS-485 Automatyczny dobór prędkości transmisji Sprzętowa kontrola przepływu dla RS-422 Diody sygnalizujące stan linii i zasilania ...

Nport 5x50AI-M12

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Serwery portów szeregowych zgodne z EN50155. Szybka 3 stopniowa konfiguracja Kompatybilność z normami EN 50121-4 oraz EN 50155 Złącza M12 oraz obudowa IP40 Izolacja 2KV dla sygnałów szeregowych Grupowanie portów COM Sterowniki Real...

OnCell G3100-HSPA

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Przemysłowe bramki IP HSPA. Pięć zakresów pracy UMTS/HSPA 800/850/AWS/1900/2100MHz Cztery zakresy pracy GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz Główne tryby pracy: TCP Server, TCP Client, UDP, Real COM, Reverse Real COM i RFC2217 Interfejs...

SFP-M-T

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

moduł SFP. SFP-M-T to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 1.25 Gb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 850nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP). Specyfikacja: ...

MiiNePort E3

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Serwer portów szeregowych do zabudowy. MiiNePort E3 to najnowszy serwer portów szeregowych do zabudowy firmy Moxa. Posiada on większość cech i funkcji tradycyjnych NPortów. Jego kompaktowość pozwala na montaż w większości urządzeń z portem...

Moduł Ethernet dla sterowników PLC serii SLIM

Dostawca:
Induprogress
Producent:
Delta Electronics

Moduł komunikacyjny lewostronny, umożliwiający komunikacje łączem ethernet'owym.. Moduł DVP-EN01-SL to lewostronne rozszerzenie dla sterowników PLC serii SLIM, dla takich serii jak SX2, SA2, SV2, oraz poprzednich serii SX,SA i SV. Modułu tego nie...

UPort 1110 - Port szeregowy na USB, 1x RS-232

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Port szeregowy na USB, 1x RS-232. Uport 1110 to niezawodny konwerter umożliwiający podłączenie portu szeregowego RS-232 do komputera wyposażonego w porty USB. To co go wyróżnia na tle konkurencji to niezawodność i 100% zgodności ze standardem...

Switch przemysłowy z wyjściem alarmowym

Dostawca:
Induprogress
Producent:
Delta Electronics

100Mbps / RJ45 / Fiber/ redundantne zasilanie. Wysokiej jakości przemysłowy przełącznik do sieci teleinformatycznych. Konfigurowalny przekaźnik alarmowy. Port do podłączenia magistrali światłowodowej. Wbudowane dwa niezależne układy zasilające....

UTS-1461A-SI

Dostawca:
Antaira Technologies sp. z o.o.
Producent:
Antaira Technologies

konwerter portu szeregowego na USB z optoizolacją. UTS-1461A-SI umożliwia uzbrojenie komputera w izolowany port RS-232 poprzez USB. Konwerter jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z interfejsem RS-422/485. Instalacja jest prosta i...

Moxa ICF-1180I

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Konwerter PROFIBUS na swiatłowód. Zwiększenie dystansu transmisji PROFIBUS do 45km Automatyczna detekcja prędkości transmisji Funkcja PROFIBUS Fail Safe Funkcja Fiber Test Function Izolacja galwaniczna 2kV Podwójne wejście zasilania ...

Moxa ICF-1170I

Dostawca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Producent:
Moxa

Konwrter CANbus na światłowód. Transmisja do 2km przez światłowód Prędkość transmisji do 1Mbs Tryb Fiber Test Mode Podwójne wejście zasilające Zgodność ze standardem ISO 11898 Montaż na szynie DIN Często  w zastosowaniach...

Zapytaj o ofertę grupę odpowiednio dobranych firm z branży automatyki przemysłowej.
Wybierz dogodną dla siebie metodę złożenia zapytania:

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonimy

--LUB--

Szukasz dostawcy?

Poznaj najlepsze oferty

  1. Wypełniasz krótki formularz
  2. Przekazujemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej
  3. Porównujesz oferty i wybierasz najlepszą

Usługa jest bezpłatna

Szukam oferty jako:
(opisz, czego poszukujesz)
Dane kontaktowe: