Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2018-01-17
N-TRON 112FX4 seria przemysłowych switchy niezarządzalnych, z portami miedzianymi i światłowodowymi
N-TRON 112FX4 seria przemysłowych switchy niezarządzalnych, z portami miedzianymi i światłowodowymi

Switche N-TRON zostały zaprojektowane do zastosowań wymagających bardzo szerokiego zakresu temperatur pracy, dużej odporności na wstrząs i wibrację, pracę
w warunkach silnych zakłóceń elektromagnetycznych RFI/EMI, zostały sklasyfikowane przez UL jako Class I, Division 2 Hazardous areas. Produkty serii N-TRON
zapewniają możliwość pracy z szerokim przediałem napięć, oferująć redundantne linie zasilające, sprzęt posiada różnież uchwyty na szynę DIN.
Switche N-TRON 112FX4 seria przemysłowych switchy niezarządzalnych, z portami miedzianymi i światłowodowymi.

Kluczowe cechy:

  • Osiem portów 10/100BaseTX RJ-45
  • Cztery porty 100BaseFX (złącze ST lub SC duplex)
  • Obsługa światłowodów jednomodowych i wielomodowych
  • Switch niezarządzalny
  • Wsparcie dla trybu full/half duplex
  • Zakres temperatur pracy od -40°C do 80°C
  • Wzmacniania, metalowa obudowa montowalna na szynie DIN
  • Redundantne zasilanie z dwóch niezależnych linii, 10-49 VDC
  • Pełna zgodność z IEEE 802.3
  • Diody LED wskazujące stan połączenia i aktywność transmisji danych
  • Wzmacniana, metalowa obudwowa, możliwość montażu na szynie DIN
  • Filtr przeciwprzepięciowy
  • Powyżej 2 milionów godzin pracy MTBF

Dostępne modele:

  • 112FX4-SC Niezarządzalny switch Ethernetowy, 8 portów 10/100Base-Tx, 4 porty 100BaseFX Multi-Mode 1310 złącze światłowodowe SC, 2km
  • 112FX4-ST Niezarządzalny switch Ethernetowy, 8 portów 10/100Base-Tx, 4 porty 100BaseFX Multi-Mode 1310 złącze światłowodowe ST, 2km
  • 112FXE4-ST-15 Niezarządzalny switch Ethernetowy, 8 portów 10/100Base-Tx, 4 porty 100BaseFX Single-Mode 1310 złącze światłowodowe ST, 15km

Dystrybutor

NaviNet

Adres: ul. Góralska 46, 53-610 Wrocław
Nr telefonu: 071 723 49 35 Pokaż numer
Faks: 071 723 49 36 Pokaż numer
Adres e-mail: biuro@navi-net.pl
WWW: www.navi-net.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...