Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2018-01-17
N-TRON™ 500 seria solidny przemysłowych switch z portami światłowodowymi ST lub SC jedno- i wielomod
N-TRON™ 500 seria solidny przemysłowych switch z portami światłowodowymi ST lub SC jedno- i wielomod
Producent:
B+B SmartWorx

Switche N-TRON™ zostały zaprojektowane do zastosowań wymagających bardzo szerokiego zakresu temperatur pracy, dużej odporności na wstrząs i wibrację, pracę w warunkach silnych zakłóceń elektromagnetycznych RFI/EMI, zostały sklasyfikowane przez UL jako Class I, Division 2 Hazardous areas. Produkty serii N-TRON zapewniają możliwość pracy z szerokim przediałem napięć, oferując redundantne linie zasilające, sprzęt posiada różnież uchwyty na szynę DIN.

Switche serii N-TRON™ 500 oferują wyjątkową wydajność i łatwość w użyciu – technologia Plug and Play. Urządzenia są idealnym rozwiązaniem dal łączcenia ssegmentów przemysłowych sieci Ethernet, oferują takie funkcjonalności, jak: N-View™ OPC Monitoring, VLAN, IGMP Snooping, QoS, Trunking, and Port Mirroring.

Dostępne modele:

  • 508TX-A Ethernet 8 portów 10/100Base-TX, zaawansowany Firmware
  • 508FX2-A-SC Ethernet 6 portów 10/100Base-TX, 2 porty 100Base-FX Multi-Mode 1310 światłowód złącze SC, zaawansowany Firmware
  • 508FX2-A-ST Ethernet 6 portów 10/100Base-TX, 2 porty 100Base-FX Multi-Mode 1310 światłowód złącze ST, zaawansowany Firmware
  • 508FXE2-A-SC-15 Ethernet 6 portów 10/100Base-TX, 2 porty 100Base-FX Single-Mode 1310 światłowód złącze SC, 15km, zaawansowany Firmware
  • 508FXE2-A-SC-40 Ethernet 6 portów 10/100Base-TX, 2 porty 100Base-FX Single-Mode 1310 światłowód złącze SC, 40km, zaawansowany Firmware
  • 509FX-A-SC Ethernet 8 portów 10/100Base-TX, 1 port 100Base-FX Multi-Mode 1310 światłowód złącze SC, 2km, zaawansowany Firmware
  • 509FX-A-ST Ethernet 8 portów 10/100Base-TX, 1 port 100Base-FX Multi-Mode 1310 światłowód złącze ST, 2km, zaawansowany Firmware
  • 516TX-A Ethernet 16 portów 10/100Base-TX, zaawansowany Firmware
  • 517FX-A-SC Ethernet 16 portów 10/100Base-TX, 1 port 100Base-FX Multi-Mode 1310 światłowód złącze SC, 2km, zaawansowany Firmware

Dystrybutor

NaviNet

Adres: ul. Góralska 46, 53-610 Wrocław
Nr telefonu: 071 723 49 35 Pokaż numer
Faks: 071 723 49 36 Pokaż numer
Adres e-mail: biuro@navi-net.pl
WWW: www.navi-net.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...
Reklama: Chcesz taką reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »