Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2002-09-10
Przełączniki RS2-5TX i RS2-5TX/FX firmy Hirschmann (AB-MICRO Sp. z o.o.)
Przełączniki RS2-5TX i RS2-5TX/FX firmy Hirschmann (AB-MICRO Sp. z o.o.)
Przełączniki idealnie nadają się do stworzenia małej sieci lub rozszerzania istniejących sieci, w łatwy i ekonomiczny sposób. RS2-5TX ma pięć portów TP 10/100 Mb/s. RS2-5TX/FX 4 porty TP 10/100 Mb/s i jeden port światłowodowy 100 Mb/s. Mogą być łączone kaskadowo co znacznie ułatwia konfigurację sieci. Dzięki funkcji auto negocjacji każdy z portów może pracować jako 100BASE-TX lub 10BASE-T.

RS2-5TX
Interfejs: 5 portów 10/100 BASE-TX ze złączami RJ45, porty wyposażone w funkcje auto negocjacji i auto polaryzacji
1 rozłączalna listwa zaciskowa o 5 stykach

RS2-5TX/FX
Interfejs: 4 porty 10/100 BASE-TX ze złączami RJ45
1 port 100BASE-FX ze złączem MTRJ
porty wyposażone w funkcje auto negocjacji i auto polaryzacji
1 rozłączalna listwa zaciskowa o 5 stykach


Napięcie zasilania: DC 2x 24V (DC 19-30V, redundantne wejścia)

Maksymalny zasięg: Światłowód wielomodowy: 50/125um - 3.000 m, 62,5/125um - 3.000 m, Skrętka TP - 100 m

Sygnalizacja LED: Zasilanie, Dane, Status połączenia dla każdego portu

Konstrukcja mechaniczna:
• Wymiary (S x W x G): 40 x 145 x 80 mm
• Waga: 520 g
• Temperatura pracy : od 0°C do 60°C
• Wilgotność : od 10% do 95% bez kondensacji
• Klasa ochrony: IP 20
• Świadectwa: EN 60950, cUL 1950, cUL 508, cUL 1604 Klasa1 D2

Zakres dostawy:
• Przełącznik RS2-5TX / RS2-5TX/FX
• Listwa zaciskowa
• Opis i instrukcja działania

Kontakt:
mgr inż. Arkadiusz Cetner
tel. (22) 641-31-30
e-mail: arekc@abmicro.com.pl

Dystrybutor

AB - MICRO Sp. z o.o.

Adres: ul. Poleczki 23/F, 02-822 WARSZAWA

Nr telefonu: +48 22 545-15-00 Skopiuj

Nr telefonu: 545-15-01 Skopiuj

E-mail: abmicro@abmicro.pl Skopiuj
WWW: www.abmicro.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...