Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2020-02-04

Powrót do kalendarium
Podstawy teoretyczne detekcji gazów
Podstawy teoretyczne detekcji gazów
Czas trwania:
1 dzień
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Niezawodna identyfikacja i monitorowanie substancji niebezpiecznych w atmosferze: szkolenie zapewnia solidne wprowadzenie do prawidłowego stosowania przenośnych detektorów gazu - od testu funkcjonalnego przed wdrożeniem, do użycia akcesoriów. Koncentruje się na najnowszej generacji urządzeń Dräger.

Cel szkolenia

Niniejsze szkolenie kierowane jest do pracowników przemysłu wydobywczego, chemicznego, gazowego, petrochemicznego, a także do pracowników instytucji i firm, które w swojej codziennej działalności mają do czynienia z problematyką pomiaru gazów i substancji niebezpiecznych.

Po ukończeniu tego kursu oczekuje się, iż uczestnicy będą mieli umiejętności i wiedzę specjalistyczną w zakresie monitorowania substancji niebezpiecznych za pomocą przenośnych detektorów gazu i niezbędnych akcesoriów.

Zakres szkolenia

– podstawy detekcji gazów w teorii (w tym: jednostki pomiarowe, metoda przeliczania jednostek, rodzaje zagrożeń i ich wpływ na organizm)

– dobór odpowiedniego sprzętu

– metodologia przeprowadzania pomiarów

– klasyfikacja i przegląd detektorów

Nasi trenerzy

Nasza koncepcja szkoleń trenerów zapewnia utrzymanie wiedzy i kompetencji wszystkich naszych trenerów na niezmiennie wysokim poziomie. Cykliczne szkolenia, w jakich biorą udział, zapewniają znajomość najbardziej aktualnych technik oraz bieżące informacje o produktach i usługach Dräger.

Elastyczne dopasowanie

Treść prezentowana jest w sposób zróżnicowany i aplikacyjny. Łączymy konwencjonalne szkolenia „w klasie" z ćwiczeniami praktycznymi, realistycznymi symulacjami i elementami internetowymi online - podejście „mieszane uczenie się" w celu zwiększenia doświadczenia w uczeniu się i ustalenia kompetencji.

 

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Skontaktuj się z dystrybutorem

Organizator

Dräger Polska Sp. z o.o.

Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa

Nr telefonu: +22 243 06 59 Skopiuj

Faks: +22 243 06 59 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: info.polska@draeger.com Skopiuj
WWW: www.draeger.com

Przy kontakcie powołaj się na portal automatyka.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...