Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-08-02   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-02

15-lecie Tekniska Polska

15-lecie Tekniska Polska

Szanowni Klienci,

Miło nam poinformować że rok 2017 jest szczególnym dla firmy Tekniska Polska, ponieważ właśnie w sierpniu bieżącego roku obchodzimy 15-lecie naszej działalności. Od samego początku naszej działalności dostarczamy bezkompromisowe jakościowo rozwiązania z obszaru transmisji danych, dzięki temu dziś do grona naszych stałych klientów możemy zaliczyć największe i najbardziej wymagające przedsiębiorstwa, będące liderami na rodzimym rynku.


W swojej 15-letniej działalności osiągaliśmy liczne sukcesy i otrzymywaliśmy wiele znaczących nagród, a naszych specjalistów cytują największe czasopisma branżowe w Polsce. Dla setek odbiorców, którzy nam zaufali, jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym i to właśnie dzięki naszym Klientom i Partnerom działamy nieprzerwanie i z pasją już 15 lat.


Wszystkim naszym Klientom i Partnerom serdecznie dziękujemy za wieloletnią, owocną współpracę i życzymy sobie i pozostałym kolejnych lat sukcesu oraz realizacji wszelkich założonych celów !!!

Zespół Tekniska Polska

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe