Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-08-30   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-30

Balluff z nagrodą Bosch Global Supplier Award

o wygranej w roku 2013 oraz 2015 firma Balluff również w roku 2017 otrzymuje prestiżową nagrodę.

Balluff z nagrodą Bosch Global Supplier Award

Przedsiębiorstwa-dostawcy już od dawna nie są dla firmy Bosch tylko dostawcami podzespołów. To jednocześnie partnerzy w rozwoju i innowacji, którzy przyczyniają się do konkurencyjności firmy. Mając na uwadze ten fakt, grupa Bosch co dwa lata nagradza najlepszych dostawców na świecie wyróżnieniem Bosch Global Supplier Award. Główne kryteria przyznawania nagrody to zawsze innowacyjność, koszty, logistyka i jakość. Firma Balluff szczególnie wyróżniła się w obszarze elementów konstrukcyjnych oraz usługach w zakresie maszyn. Pozwoliło to specjaliście w branży automatyzacji uzyskać w 2017 roku trzecią z kolei nagrodę Global Supplier Award. Rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone przez właścicieli jest od dziesięcioleci technologicznym liderem i pionierem w zakresie zautomatyzowanych rozwiązań i stwarza podstawy cyfryzacji przemysłu.

W duchu tegorocznego hasła „Partners in Success" prezes zarządu firmy Bosch, dr Volkmar Denner, podczas ceremonii wręczenia nagród 12. i 13. czerwca podkreślał wagę podstawowego podejścia opartego na współpracy. – W świecie powszechnej komunikacji partnerstwa odgrywają coraz większą rolę. To, co na początku było hierarchicznym łańcuchem wartości, staje się siecią wartości. Dzięki naszym otwartym technologiom platformowym mamy szansę na optymalne wykorzystanie cyfryzacji w naszych sieciach partnerskich, na przykład w ramach koncepcji Przemysłu 4.0 wymiana danych odbywa się poprzez protokół Production Performance Management Protocol.

Najlepsza wydajność na świecie
Odbierając wyróżnienie, prezes grupy Balluff Florian Hermle , powiedział – Cieszymy się, że firma Bosch uznała nasze zaangażowanie, serwis i jakość naszej pracy na przestrzeni ostatnich sześciu lat za godne nagrodzenia. Szczególnie nazwanie firmy Balluff przez dra Volkmara Dennera „partnerem w przemyśle 4.0" jest dla nas potwierdzeniem, że nasi klienci postrzegają nas jako wartościowego partnera w obszarze sensoryki i automatyzacji dotyczących przyszłości. Dziękuję wszystkim pracownicom i pracownikom firmy Balluff, których osobiste zaangażowanie pozwala na stałe osiąganie najlepszych wyników i zapewnia nam sukces.

Wspólnie z prezesem firmy Balluff, Florianem Hermle, wyróżnienie w Stuttgarcie odebrał Alessandro Guerrieri, Global Key Account Manager w firmie Balluff. – Bardzo się cieszę, że mogę odebrać Bosch Global Supplier Award 2017 w imieniu wszystkich pracowników firmy Balluff. Skoro nasz klient kolejny raz zalicza nas do grona swoich najlepszych dostawców, oznacza to, że nasze usługi osiągają najwyższy, światowy poziom, a współpraca przebiega w sposób doskonale odpowiadający potrzebom klienta. Jako partner nie można zasłużyć na większą pochwałę.

Kategoria komunikatu:
Nagroda lub wyróżnienie
Dodał:
Balluff Sp. z o.o.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe