Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-11-09   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-09

Blue Ocean Nova w rękach Endress+Hauser

Blue Ocean Nova w rękach Endress+Hauser
Blue Ocean Nova w rękach Endress+Hauser

Endress+Hauser rozszerza portfolio produktów, rozwiązań i usług w zakresie pomiarów analitycznych w przemyśle procesowym.

Jednym z kroków w tym kierunku jest przejęcie Blue Ocean Nova, niemieckiego producenta spektrometrów do monitorowania parametrów jakościowych procesu. Przejmowana spółka będzie działać pod przewodnictwem centrum kompetencyjnego Endress+Hauser w Gerlingen.

Technologie czujników procesowych opracowanych przez Blue Ocean Nova obejmują spektroskopię UV-VIS, NIR i MIR dedykowane analizie płynów, gazów oraz ciał stałych. Ich konstrukcja pozwala na bezpośrednie zintegrowanie z sondą pomiarową; nawet w obszarach zagrożonych wybuchem. Czujniki mogą być czyszczone automatycznie i łatwo integrowane z systemami sterowania procesami.

Systemy firmy Blue Ocean Nova, która powstała dwa lata temu, znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, branży naftowej, chemicznej oraz medycznym. Zastosowania z jakimi się spotykają inżynierowie firmy to głównie pomiary stężenia i wilgotności oraz pomiar odpowiednich parametrów jakościowych.

Obie strony transakcji zgodziły się nie ujawniać jej szczegółów.

(rr)

Kategoria wiadomości:
Inne
Źródło:
controldesign

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe