Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-10-11   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-11

BSH zwiększa zdolności produkcyjne

BSH zwiększa zdolności produkcyjne
BSH zwiększa zdolności produkcyjne

Fabryka BSH w Łodzi planuje w najbliższym roku zwiększyć zdolności produkcyjne o 40%. Zakład, w którym produkowane są suszarki do ubrań w wyniku inwestycji zwiększy zatrudnienie o 10%.

Urządzenia produkowane w Łodzi sprzedawane są w całej Europie Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii oraz Azji. To jedyny zakład produkcyjny Grupy BSH, w którym wytwarzane jest kilkaset wariantów urządzeń.

Fabryka w Łodzi posiada obecnie trzy linie produkcyjne, które mają zostać przekształcone w jeden ciąg montażowy o dużo większej wydajności. Modernizacja wymaga demontażu 60% maszyn. Plany te skutkować mają 40-procentowym wzrostem mocy produkcyjnej, która ma zostać osiągnięta w takiej formie na początku 2019 roku.

Obecnie BSH zatrudnia w Polsce ponad 5 tysięcy osób. Grupa sprzedaje sprzęt pod markami Bosch, Siemens, Gaggenau oraz Zelmer. Na całym świecie istnieją 42 zakłady spod szyldu BSH, w których zatrudnionych jest 56,8 tysięcy pracowników. Ubiegłoroczne obroty Grupy wyniosły 13,1 miliardów euro.

(rr)

Kategoria wiadomości:
Inne
Źródło:
pulsbiznesu

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe