Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-06-12   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-06-12
Cyberbezpieczeństwo sieci przemysłowych OT

OpShield - najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa

Hardware platformy OpShield
Hardware platformy OpShield

Tekniska Polska została partnerem firmy GE Digital, która jest częścią wywodzącego się z USA globalnego koncernu General Electric słynącego m.in. z produkcji silników lotniczych, dostaw linii technologicznych dla przemysłu i energetyki, rozwiązań diagnostyki obrazowej dla medycyny takich jak: rezonans magnetyczny czy tomografia komputerowa.
GE Digital zajmuje się rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa dla przemysłu i dzięki nawiązanemu partnerstwu, Tekniska Polska włączyła do swej oferty niezwykle silną pozycję - platformę OpShield, która jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw w zakresie cyberbezpieczeństwa ukierunkowaną na ochronę zasobów przemysłowych przed atakami.
OpShield jest systemem opracowanym z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach eksploatujących tzw. infrastrukturę krytyczną od której zależy stabilność działania gospodarki i funkcjonowanie państwa. Należą do niej m.in.: sieci energetyczne, gazociągi i rurociągi naftowe, wodociągi, telekomunikacja, przemysł wydobywczy, linie kolejowe, utrzymanie głównych dróg, komunikacja lotnicza, telekomunikacja itp.
Zadaniem systemu OpShield jest ochrona infrastruktury krytycznej przed cyberatakami oraz wykrywanie i zwalczanie ataków, pośrednio zaś ochrona ludzi oraz majątku składającego się na infrastrukturę krytyczną, w tym wartości niematerialnych i prawnych oraz khow-how przedsiębiorstw. OpShield działa wielopłaszczyznowo i posiada liczne mechanizmy wspierające użytkownika w codziennej pracy. Tekniska Polska - jeden z liderów rynku cyberbezpieczeństwa przemysłowego zapewnia swym klientom możliwość przetestowania rozwiązania w warunkach rzeczywistych, kompleksowe przeszkolenie pracowników w zakresie eksploatacji i konfiguracji oraz wszelkie potrzebne konsultacje projektowe i wdrożeniowe. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem d.s. cyberbezpieczeństwa