Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-11-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-11-04
Danfoss Drives zacieśnia współpracę z Elstą w Polsce
Danfoss Drives zacieśnia współpracę z Elstą w Polsce

Konferencja ekspercka INECODAYS skierowana do największych specjalistów w kraju – dotycząca innowacyjnych rozwiązań z zakresu smart maintenance – to kolejna wspólna inicjatywa Danfoss Drives, części międzynarodowej firmy Danfoss i polskiej grupy kapitałowej Elsta, których współpraca trwa od 2005 roku. Wydarzenie ma w sposób praktyczny promować światowe osiągnięcia
w dziedzinie planowania, optymalizacji i utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. Konferencja odbędzie się 19-20 listopada 2019 r. we Wrocławiu.

- Obniżenie kosztów utrzymania, minimalizacja ryzyka awarii i elastyczne zarządzanie pracą zakładu – to standardowa problematyka poruszana na tego typu konferencjach. My idziemy o krok dalej
i skupiamy się na rozwiązaniach przyszłości – nowych technologiach energetycznych i innowacjach przemysłu 4.0. – mówi Marek Dudziński, Kierownik sprzedaży ds. sieci partnerskich z firmy Danfoss Drives.

Zasilanie sieci AC z magazynów energii, remote monitoring, predictive maintenance, hybrydyzacja –
to tylko wybrane tematy, które będą poruszane podczas INECODAYS. Prelegentami będą specjaliści oraz eksperci w swoich obszarach z wieloletnim doświadczeniem w praktykach serwisowych
i modernizacyjnych.

- Unikalna wiedza i kompetencje zdobyte podczas trwającej niemal 15 lat współpracy pozwalają nam na zaoferowanie branży wydarzenia o wysokim poziomie merytorycznym, które bez wątpienia na stałe wpisze się w kalendarz liderów z branży utrzymania ruchu – mówi Michał Michulec, Dyrektor Centrum Serwisowo-Handlowego z firmy Elsta.

Współpraca Danfoss Drives i firmy Elsta na rynku krajowym rozwija się od 2005 roku. Rozpoczęła się od wspólnej kompletacji dostaw przemienników częstotliwości dla przemysłowych oczyszczalni ścieków w tyskich i brzeskich zakładach browarniczych. Od tego czasu nabierała tempa i osiągała kolejne poziomy zaawansowania. W 2013 i 2014 roku firmy wspólnie prowadziły międzynarodowy projekt w Wielkiej Brytanii, który polegał na kompleksowej dostawie przemienników Vacon®

na spalarnie w Oxfordshire i Peterborough. W 2015 roku Elsta otrzymała od Danfossa status autoryzowanego partnera serwisowego i dystrybutora w zakresie przetwornic Vacon®. W 2017 roku firmy realizują największy wspólny projekt w Polsce dla Zakładu Utylizacji Odpadów w Szczecinie.
W 2019 roku Danfoss Drives przyznał Elście najwyższy certyfikat w programie partnerskim - Danfoss Drives Partner Excellence. Obecnie oba przedsiębiorstwa współpracują przy realizacji projektów dla EC Żerań i Enea Kozienice.

Więcej na temat konferencji pod adresem: www.inecodays.com

Danfoss Drives - członek grupy Danfoss, jest światowym liderem w dziedzinie regulacji prędkości silników elektrycznych. Od 1968 roku pionier w branży przetwornic częstotliwości. Obecnie jako jedna z największych firm w branży, realizuje pasję do rozwoju, produkcji i sprzedaży najbardziej wszechstronnych napędów AC na świecie. Przetwornice VACON® stanowią solidną podstawę optymalizacji w zastosowaniach przemysłowych. Przetwornice VLT® odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu zasobami i automatyzacji fabryk. Napędy prądu przemiennego Danfoss Drives dostosowują się do dowolnej technologii silnikowej i służą w zakresie mocy od 0,18 kW do 6,0 MW.

Elsta działa na rynku od 1988 roku. Realizuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska, hutnictwa i przemysłu wydobywczego. Firma posiada biura i zakłady produkcyjne w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwecji.

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
Danfoss Poland Sp. z o.o.

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.