Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-08-05   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-08-05
Festo szturmuje Dolinę Krzemową
fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Festo otworzyło swoje pierwsze centrum konferencyjne w sercu Doliny Krzemowej. Według spółki lokalizacja ta była optymalnym miejscem dla budowy North American Festo Experience Centre.

Centrum wyposażono w salę demonstracyjną, w której urządzenia rozszerzonej rzeczywistości umożliwiają odwiedzającym wirtualne doświadczanie produkcji i działania systemów wykorzystywanych w branżach, takich jak półprzewodniki i elektronika, fotowoltaika, technologia medyczna i laboratoryjna, przemysł żywności i napojów oraz sektor pakowania.

Obrotowe eksponaty przygotowane przez Festo prezentują aktywne i statyczne obrazy najnowszych zautomatyzowanych rozwiązań w zakresie produkcji i przetwarzania. W Festo Experience Centre znajduje się również laboratorium, w którym można skupić się na rozwiązaniach dla klientów oraz szkoleniach.

- Z perspektywy poszerzania udziału w rynku, Festo Experience Centre przybliży naszych inżynierów do obecnych klientów działających w branżach rozwijanych w Dolinie Krzemowej - powiedział Richard J. Huss, prezes Festo US - Z punktu widzenia rozwoju rozwiązań technicznych, nasi pracownicy zostaną wzbogaceni o możliwość przebywania w sercu jednego z najbardziej dynamicznych inkubatorów innowacji na świecie.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
controldesign

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :