Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-08-07   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-07

Hokuyo.pl w nowej, funkcjonalnej odsłonie

hokuyo.pl
hokuyo.pl

Szanowni Państwo

Z wielką radością prezentujemy Państwu nową odsłonę strony hokuyo.pl, poświęconej laserowym skanerom przestrzeni. Państwa czas i wygoda są dla nas bardzo ważne, dlatego cały czas pracujemy nad tym aby dostarczać Państwu wartościowe treści w jak najbardziej przystępny sposób.

Strona hokuyo.pl zyskała nowy, przejrzysty układ pozwalający w dwóch kliknięciach znaleźć produkt, dokumentację techniczną oraz informację o różnorodnych zastosowaniach czujników LFR.

Menu w górnej części pozwala na szybki dostęp do treści, najważniejsze parametry są przedstawione w graficzny sposób, a funkcja filtracji umożliwia łatwy wybór czujnika o pożądanych parametrach.

Jeśli po zapoznaniu się z witryną pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości zapraszamy do kontaku ze specjalistami. Zakładka kontakt zawiera wszelkie niezbędne dane, które to umożliwią.

Strona hokuyo.pl została też zoptymalizowana pod kątem użytkowników mobilnych, pozwalając na wygodne przeglądanie treści na smartfonach i tabletach.

Zapraszamy do odwiedzin, testowania oraz dzielenia się opinią!

Kategoria komunikatu:
Inne
Dodał:
P.P.H. WObit E.K.J. Ober s.c.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe