Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-05-15   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-05-15
Honeywell zmienia oblicza zakładów
fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Firma Honeywell zaprezentowała technologię, która pozwoli pracownikom przemysłowym wykonywać zadania w sposób bardziej bezpieczny, niezawodny i efektywny. Opiera się ona o zamontowany na głowie operatora projektor, który reaguje na polecenia głosowe i wyświetla dane, takie jak dokumenty, filmy instruktażowe, procedury robocze, a także informacje na temat zdrowia i bezpieczeństwa.

- Technologia oferuje pracownikom przemysłowym informacje, których potrzebują, wtedy kiedy tego potrzebują, niezależnie od tego, gdzie się znajdują - powiedział Youssef Mestari, dyrektor programowy w Honeywell Connected Plant - Oznacza to, że pracownicy mają pod ręką zasoby odpowiedniej wiedzy dostępnej w każdej chwili poprzez prostą aktywację głosową. To sprawia, że nasze rozwiązanie jest szczególnie dogodne dla pracowników przemysłowych, którzy w obrębie zakładu potrzebują więcej fizycznej swobody, aby móc skutecznie wykonywać swoją pracę.

Nowy produkt wykorzystuje opartą o chmurę platformę Movilizer, która pozwala na pracę w terenie (szczególnie w niebezpiecznych lokalizacjach) dzięki komputerowi RealWear, niewymagającemu do jego obsługi używania rąk. Technologia pozwala prezentować dane IIoT w czasie rzeczywistym, a także umożliwia prowadzenie rozmów wideo z ekspertami przebywającymi w swoich biurach. Eksperci mają wgląd w perspektywę pracownika, mogąc służyć radą lub udostępnić potrzebne dokumenty.

System jest również w stanie kierować pracownikami terenowymi poprzez procedury i pokazywać im dokumenty ułatwiające pracę. Operatorzy mogą wykorzystywać polecenia głosowe w celu wyszukiwania i przeglądania filmów stworzonych przez ekspertów pracujących wcześniej nad podobnymi zadaniami. Inną rolą systemu może być lokalizowanie pracowników w zakładzie i pomaganie im w poruszaniu się po jego terenie. W sytuacji ogólnego zagrożenia może ich także skierować do wcześniej określonego punktu zbiórki.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
drivesncontrols

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :