Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-03-13   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-03-13
IMI Precision Engineering zaprezentuje nowe produkty dla inteligentnej produkcji

na targach w Hanowerze

Na tegorocznych targach w Hanowerze, IMI Precision Engineering zaprezentuje swoje najnowsze produkty, które pomogą klientom
poruszać się w erze cyfrowej.

Cztery wyodrębnione obszary technologiczne prezentują tegoroczny temat „Zintegrowany przemysł - Inteligencja przemysłowa" - rozwiązania w zakresie automatyzacji fabryk, automatyzacji procesów, usług i przemysłowego Internetu rzeczy (IIoT).

Targi w Hanowerze: hala 23, stoisko A40, 1-5 kwiecień 2019
• Cztery strefy technologiczne na stoisku
• Całkowicie nowy model demonstracyjny produktów IIoT
• Sterowanie przepływami i ruchem dla potrzeb automatyki przemysłowej i procesowej
• Nowa rodzina siłowników elektrycznych
• Nowe produkty dla cyfrowej przyszłości w strefie IIoT

W strefie IIoT odwiedzający mogą osobiście przetestować rozszerzone portfolio produktów z możliwością komunikacji. Zobaczą, jak produkty IMI Norgren mogą im pomóc w fabryce, informując o cechach produktu, wydajności i trybach awaryjnych.

Wśród prezentowanych produktów znajdą się zawory proporcjonalne serii VP50, wyspy zaworowe VM10 i VS26 z przemysłowym Ethernetem, a także sygnalizatory ciśnienia 34D i jednostka do przygotowania sprężonego powietrza (FRL) z cyfrowym manometrem. Wszystkie wymienione produkty spełniają wymagania rynku dotyczące digitalizacji dzięki technologii IO-Link.

Siłowniki elektryczne

Na tegorocznych targach w Hanowerze IMI Precision Engineering zaprezentuje całkowicie nową rodzinę siłowników elektromechanicznych. Napęd oparty na normie ISO 15552 jest dostarczany z dopasowanymi serwonapędami, przetwornicami częstotliwości, z możliwością połączenia z przemysłowym Ethernetem. Precyzyjne śruby kulowe zapewniają cichą pracę tłoczyska i długą żywotność.

Pokazane zostaną również kluczowe rozwiązania z zakresu sterowania ruchem i przepływami odpowiadające wymaganiom automatyki przemysłowej i procesowej. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie produktów.
Hector Barresi, Dyrektor ds. marketingu na Europę, komentuje: „Cieszymy się, że mamy okazję zaprezentować nasze innowacyjne produkty IMI Norgren w Hanowerze. Obecny trend w kierunku cyfrowych fabryk i procesów, w których łączność maszyn i inteligentne wykorzystanie dużych zbiorów danych nie tylko ułatwi podejmowanie strategicznych decyzji, ale również zwiększy wydajność przemysłową."

„Misją IMI Precision Engineering jest dostarczanie praktycznych rozwiązań produktowych, aby pomóc klientom w digitalizacji przedsiębiorstw" - kontynuuje Barresi. „Produkty IIoT, które pokażemy w Hanowerze, są głównym elementem tego nieustającego zobowiązania"- kontynuuje Barresi.

Ponadto zespół ekspertów IMI Precision zademonstruje na żywo aplikację na telefon - IMI Norgren Express, oraz odpowie na wszelkie pytania związane z produktami i rozwiązaniami producenta.

IMI Precision Engineering, Hala 23, Stoisko A40.

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Źródło:
IMI Precision Engineering

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.