Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-09-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-09-14
Mocne wsparcie dla singapurskich robotyków
fot. pexels.com
fot. pexels.com

Singapurska firma GreyOrange, która specjalizuje się w wyposażonych w sztuczną inteligencję systemach robotyki przeznaczonych do elastycznej automatyzacji w magazynach i centrach obsługi uzyskała największe wsparcie, jakie kiedykolwiek otrzymała firma z branży robotyki przemysłowej.

Firma wykorzysta 140 milionów dolarów przeznaczonych przez Mithril Capital na opracowanie nowej generacji elastycznych systemów funkcjonujących w obszarze łańcucha dostaw.

GreyOrange projektuje, produkuje i wdraża systemy robotyki, które automatyzują centra dystrybucji i realizacji. Założona w 2011 roku firma posiada obecnie centra operacyjne i badawczo-rozwojowe w Indiach i Singapurze, biura w Japonii i Niemczech, a ostatnio założyła amerykańską centralę i zakład produkcyjny w Atlancie oraz centrum badawczo-rozwojowe w Bostonie.

Nowe fundusze pozwolą GreyOrange opracować i wdrożyć intuicyjne, elastyczne i skalowalne systemy dedykowane do kompleksowej automatyzacji w całym łańcuchu dostaw - od fabryk po centra realizacji. Spółka planuje także rozszerzyć swoją działalność w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
drivesncontrols

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :