Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-01-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-01-04

Oferta pracy: Inżynier sieciowy / Architekt Rozwiązań Bezpieczeństwa Sieci

Teren pracy: Gliwice

Nasza firma dynamicznie rozrasta się i obecnie poszukujemy:

Inżyniera sieciowego/ Architekta Rozwiązań Bezpieczeństwa Seci w Zespole ds. Cyberbezpieczeństwa i Integracji Sieciowej
NETWORK ENGINEER / LEAD NETWORK AND CYBERSECURITY ARCHITECT IN NETWORK/SECURITY APPLICATION TEAM

Zadania:

  • Wsparcie techniczne klientów (bezpośrednie i zdalne) oraz wsparcie merytoryczne pozostałych działów: zaawansowana diagnostyka problemów technicznych, implementacja niestandardowych rozwiązań, komunikacja i konsultacja problemów z działami technicznymi dostawców, analiza specyfikacji technicznej przy przetargach, nadzór techniczny nad projektami (zgodność z założeniami)
  • Przygotowanie/konsultowanie oraz optymalizacja koncepcji/projektów sieci teletransmisyjnych: zbieranie i analiza wymagań biznesowych, technicznych oraz tych związanych z cyberbezpieczeństwem.
  • Pilotowanie projektów wdrożeniowych: przygotowanie i nadzór testów, konfiguracji urządzeń oraz wdrożeń z zakresu rozwiązań sieci i bezpieczeństwa IT/OT, w ramach tego m.in.: przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej, instalacja i konfiguracja routerów, przełączników sieciowych, firewalli oraz oprogramowania sieciowego.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych, współpraca w zakresie tworzenia nowych, innowacyjnych usług i projektów, zbieranie informacji o długoterminowych trendach, uczestnictwo w szkoleniach oraz wymiana zdobytych doświadczeń z innymi członkami zespołu i partnerami międzynarodowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informatycznego i inżynierii sieci. Praktyczna i dogłębna znajomość przynajmniej trzech z wymienionych zagadnień: routing&switching (MAC, ARP, VLAN, IGMP, RIP, OSPF, MPLS, BGP), projektowanie LAN/WAN o wysokim stopniu niezawodności i dostępności, lub z określonym poziomem usług gwarantowanych SLA, sieci bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, VPN (OpenVPN, IPSec, GRE) proxy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym (biegłe rozumienie dokumentacji technicznej, uczestnictwo w szkoleniach w j. angielskim, eskalacja i rozwiązywanie złożonych problemów we współpracy z międzynarodowymi partnerami).
  • Umiejętności rozpoznania technicznych i biznesowych potrzeb klienta.
  • Rozwinięte zdolności administrowania czasem pracy (ze względu na równoległe prowadzenie zadań i projektów), sprawne działanie pod presją czasu oraz zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole. Samodzielność.
  • Zdolności analityczne i metodyczne. Umiejętność znajdowania rozwiązań i myślenia poza schematami.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy, wysoka motywacja do ciągłego kształcenia
  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne, kierunkowe: telekomunikacja, informatyka i/lub ukończone kursy związane z inżynierią sieci.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w ciekawym, prężnym zespole specjalistów, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bycie ważnym ogniwem w firmie z wysoką kulturą biznesową i bezpośredni wpływ na jej rozwój.
  • Komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia w środowisku pracy.
  • Kameralną i nieformalną, koleżeńską atmosferę w pracy, sprzyjającą kreatywności.
  • Ciekawe projekty, dużą swobodę, możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o elastyczne warunki zatrudnienia UoP/B2B.
  • Premię uznaniową.
  • Samochód służbowy.
  • Długoterminową współpracę.
  • Wsparcie w rozwoju poprzez umożliwienie i zachętę do zdobywania i wymianę doświadczeń w obszarze najnowocześniejszych technologii, metodologii oraz standardów wykorzystywanych w sieciach przemysłowych; dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń technicznych; kontakt z producentami wiodących rozwiązań na rynku przemysłowym.

Więcej szczegółów na http://tekniska.pl

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe