Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-08-07   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-07

Physik Instrumente otworzyło centrum R&D

Physik Instrumente otworzyło centrum R&D
Physik Instrumente otworzyło centrum R&D

Firma PI (Physik Instrumente) specjalizująca się w precyzyjnej automatyce ruchu oraz nanopozycjowaniu otworzyła centrum badawczo-rozwojowe, którego budowa pochłonęła 15 milionów euro. Centrum powstało w głównej siedzibie firmy zlokalizowanej w niemieckim Karlsruhe.

Budynek, który wznoszono blisko rok pomieści 200 nowozatrudnionych inżynierów, a na jego terenie znajdziemy laboratoria testowe i pomiarowe, specjalnie sterylizowane pomieszczenia, a także komory środowiskowe.

- Od zawsze działamy w sektorze zaawansowanych technologii, które mają głębokie znaczenie dla przyszłości automatyki - powiedział założyciel i prezes PI, dr Karl Spanner - Nie istnieją nowoczesne mikroukłady, w których rozwoju PI nie bierze udziału, choćby pośrednio. Technologie pozycjonowania, pomiarów i sterowania z najwyższą dokładnością tak jak dotychczas będą naszym celem i to one były głównym powodem podjęcia decyzji o budowie nowego centrum technologicznego.

PI zatrudnia ponad 1000 osób na całym świecie w ramach 15 spółek zależnych. Jego centra badawcze i inżynieryjne znajdują się na trzech kontynentach. W portfolio spółki znajdziemy kompletne systemy przeznaczone do precyzyjnych zastosowań przemysłowych.

(rr)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
drivesncontrols

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe