Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Veichi
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2022-10-21  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-12-01
Praca dla Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Oferta pracy

INSTOM Sp. z o.o. reprezentuje w Polsce firmy z branży automatyki przemysłowej: WERMA, PIZZATO, REER, ELFIN, PROTEC, GAMMA SYSTEM, DATASENSING, MCA. W ofercie Działu Sprzedaży Automatyki Przemysłowej znajdują się przede wszystkim komponenty związane z sygnalizacją i bezpieczeństwem maszyn oraz linii technologicznych.

INSTOM Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Województwa:

  • wielkopolskie
  • kujawsko-pomorskie
  • pomorskie

Nasze wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe mile widziane z zakresu automatyki, mechatroniki, informatyki,
elektroniki, zarządzania i inżynierii produkcji
• minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• nastawienie na sukces, samodzielność w działaniu i własna inicjatywa
• prawo jazdy kat. B
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B2)

Zakres obowiązków:

• współpraca z obecnymi Klientami oraz pozyskiwaniem nowych na wyznaczonym terenie
• doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
• realizacja założonych celów sprzedażowych
• monitorowanie rynku pod kątem potrzeb klientów
• bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Gwarantowane:

• praca w stabilnej i rozwojowej firmie
• stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
• miłą i przyjazną atmosferę pracy
• szkolenia, ubezpieczenia

Wyślij swoje cv na adres: biuro@instom.com.pl

Odwiedź Naszą stronę www.instom.com.pl i dowiedź się o Nas więcej.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez INSTOM sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-341), przy ul. Brukowej 20, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000111920, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego".

Informujemy, że Administratorem danych jest INSTOM sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-341) przy ul. Brukowej 20. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo do wglądu do jego danych osobowych, możliwość poprawiania, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Kategoria komunikatu:

Inne

Dodał:
INSTOM Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także