Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-10-31   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-31

Tajwan w Polsce!

Tajwan w Polsce!

W minionych dniach polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zorganizowało bezpłatne, całodniowe spotkania z tajwańskimi firmami w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej.


Jaki jest cel spotkań?
Taiwan Trade Center Warsaw to pierwsza organizacja promująca organizacje pozarządowe z Tajwanu. W minionych dniach polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zorganizowało bezpłatne, całodniowe spotkania 13 delegatów z Tajwanu z partnerami biznesowymi zainteresowanymi współpracą w tematyce Smart City i rozwiązań technologicznych. Spotkanie odbyło się 23 października w Hotelu Intercontinental przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Wydarzenie miało na celu nawiązanie współpracy biznesowej firm z Polski i Tajwanu. Wśród obecnych firm pojawiła się firma Ovislink z marką Airlive. Podczas całego dnia reprezentanci firm mieli możliwość spotkania się i rozmowy na temat produktów, rozwiązań i współpracy. Taka możliwość realnego kontaktu daje polskim firmom szansę na długofalowe relacje oraz konkurencyjne ceny produktów, a także nowe możliwości w rozwoju gospodarki.


Dlaczego Tajwan?
Tajwan jest największym producentem sprzętu informatycznego na świecie, a także światowym liderem w produkcji półprzewodników, optoelektroniki oraz produktów sieciowych i informacyjnych. Posiadając znaczące korzyści w dziedzinie technologii i produkcji, przemysł motoryzacyjny w Tajlandii jest jedną z głównych sił napędowych na globalnym rynku.Wielu tajwańskich producentów sprzętu komputerowego i informatycznego ma solidne umiejętności i wiedzę fachową wspierającą globalne sieci dostaw. Większość z nich posiada centra badawczo-rozwojowe, które umożliwiają współpracę z obcymi odpowiednikami.


Niższy koszt - lepsze produkty.
Współpraca z Tajwanem daje możliwość zapewnienia produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach a także pomaga rozszerzyć obecność firm na rynku Europy Wschodniej. Tajwan jest obecnie najlepszym partnerem Polski w dążeniu do rozszerzenia na skalę globalną. Warto śledzić organizowane spotkania przez biuro TAITRA na stronie http://warsaw.taiwantrade.com.tw.

Kategoria komunikatu:
Inne
Dodał:
Projekt Zero2