Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-09-05   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-05

V Konferencja Użytkowników GE Digital

W drodze do Przemysłu 4.0 - konferencja z wizytą w Grupie Żywiec

V Konferencja Użytkowników GE Digital

VIX Automation - Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Digital - ma przyjemność zaprosić na V Jubileuszową Konferencję Użytkowników GE Digital, która odbędzie się w dniach 26-27 października w miejscowości Lipowa (k. Żywca, woj. śląskie).

Konferencja adresowana jest do użytkowników oprogramowania GE Digital, m. in. GE SCADA iFIX, GE Historian, czy GE Webspace, a także do osób, które stoją dopiero przed wyborem oprogramowania do zarządzania produkcją.

Program konferencji współtworzony jest przez praktyków - użytkowników oprogramowania GE Digtial. Wśród prelegentów wymienić należy przedstawicieli m. in. firm: GE POWER CONTROLS, AVON OPERATIONS POLSKA,  PERŁA - BROWARY LUBELSKIE, GUARDIAN CZĘSTOCHOWA,  SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA SPOMLEK.

Tematyka piątej edycji konferencji skupia się na zagadnieniach, wymienionych przez uczestników poprzedniej edycji, jako najistotniejsze do wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0 w życie (m.in., niezawodny system MES, mobilność, nowoczesne raportowanie produkcji, cyberbezpieczeństwo).

Ponadto w programie:

  • Autentyczne historie wdrożeń systemów: SCADA, MES, ARCHIWIZACJI I RAPORTOWANIA PRODUKCJI
  • Możliwości najnowszej wersji jednego z wiodących na rynku systemów SCADA: GE iFIX 5.9
  • Innowacyjna platforma Predix w praktyce
  • WIZYTA REFERENCYJNA w należącym do Grupy Żywiec, Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu – jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce i Europie.

Zainspiruj się historiami wdrożeń systemów do zarządzania produkcją i poznaj sprawdzone sposoby na wdrożenie koncepcji Przemysłu 4.0 w Twoim zakładzie!

ZAPISZ SIĘ WCZEŚNIEJ I ZAOSZCZĘDŹ! www.vix.com.pl/konferencja

Zapraszamy!

Kategoria komunikatu:
Zaproszenie
Dodał:
VIX Automation sp. z o.o.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe