Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu » zamknij
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-06-12   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-06-12
Współpraca ABB i Rittala
Współpraca ABB i Rittala

Firmy Rittal oraz ABB ogłosiły zawiązanie globalnego sojuszu strategicznego, który pozwoli dostarczyć zaawansowane systemy centrodanowe klientom przemysłowym chcącym wdrożyć w swojej działalności tego typu rozwiązania IT.

Sojusz, oparty na istniejącym partnerstwie obejmie obszary takie jak systemy centrów danych z zabezpieczeniem przeciwpożarowym, dedykowane dla producentów OEM, rozwiązania skalowalne i modułowe, a także obejmujące dystrybucję energii.

Firmy planują zogniskować swoje prace w zakresie modułowości, bezpieczeństwa i wysokiej dostępności infrastruktury. Korzystając ze swoich globalnych sieci sprzedaży zarówno w kontekście inżynieringu, jak i usług, planują opracować i rozwijać nowoczesne systemy. Wspólnie będą oferować odporne, prefabrykowane centra, takie jak Secure Edge Data Center (SEDC) uruchomione niedawno we współpracy z HPE.

- ABB już od pewnego czasu dostarcza systemy Rittal i rozwiązania w zakresie dystrybucji energii elektrycznej, a obie firmy zgodziły się pogłębić współpracę na poziomie międzynarodowym, aby wesprzeć podjęte w ostatnich latach strategie rozwojowe - powiedziała Lara Cortinovis, szef działu Power Protection w ABB - Rittal nie tylko wdraża z nami systemy, ale także wykorzystuje lokalne działania ABB w celu wzmocnienia działań sprzedażowych i uslugowych na lokalnych rynkach.

- Rozszerzenie globalnego partnerstwa z ABB zapewni naszym klientom kompetencje dwóch światowych liderów w branży OT i IT, które doskonale się uzupełniają - dodał Andreas Keiger, wiceprezes wykonawczy działu IT w Rittal.

Obie firmy współpracowały już przy wspólnych projektach. Jednym z nich było energooszczędne centum danych Lefdal Mine Data Center zbudowane w wycofanej z eksploatacji kopalni w Norwegii.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
drivesncontrols

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :