Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-03-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-03-14
Współpraca Siemens i Litmus Automation

Dostawca platformy przemysłowej IIoT, Litmus Automation ogłosił, że dołączył do programu partnerskiego Siemens MindSphere. Firma tworząca program przeznaczony dla dostawców rozwiązań przemysłowych niedawno otworzyła centrum aplikacji w Indiach. Platforma LoopEdge zbiera dane z urządzeń przemysłowych i udostępnia je w ramach MindSphere, otwartego systemu operacyjnego firmy Siemens.

LoopEdge zapewnia możliwość łączenia się z dowolnym typem PLC lub systemem przemysłowym, a także ma możliwość przetwarzania, filtrowania i analizowania danych. Oprogramowanie pozwala na integrację danych z MindSphere w czasie rzeczywistym. Litmus oferuje również manipulowanie danymi w czasie rzeczywistym oraz zarządzanie podłączonymi do systemu urządzeniami i maszynami.

- Siemens angażuje się w tworzenie partnerstw, które pomagają klientom przekształcić swoje przedsiębiorstwa - powiedział Paul Kaeley, wiceprezes Siemens PLM Software - Współpraca z firmą Litmus Automation pozwala nam korzystać z potężnego systemu obliczeń brzegowych, zwiększając zdolność klientów do gromadzenia cennych danych produkcyjnych w ramach MindSphere.

- Nasza współpraca z firmą Siemens pomoże większej liczbie klientów w rozwiązywaniu wyzwań związanych z IIoT, takich jak integracja starszych urządzeń, zarządzanie cyklem życia maszyn i wykorzystanie zaawansowanych możliwości obliczeń brzegowych - powiedział John Younes, współzałożyciel i dyrektor operacyjny w firmie Litmus.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
controldesign

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :