Witam
Szukam modułu gsm którym przy za pomocą funkcji clip będzie możliwe sterowanie bramą/szlabanem.
Obsługa 2000 numerów.
Zarządzanie prze www.
Szukam modułu gsm którym przy za pomocą funkcji clip będzie możliwe sterowanie bramą/szlabanem.
Obsługa 2000 numerów.
Zarządzanie prze www.
Poznaj najlepsze oferty!
Wypełnij formularz lub wyślij wiadomość na
zapytania@xtech.pl.
Przekażemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej. Porównasz oferty i wybierzesz najlepszą.
Moje zapytanie
Potrzebuję sześć unifonów od intercomu zastąpić modułem GSM celem przekierowania rozmowy z wybranym numerem. Ważne jest by była przekazana informacja z którego wejścia nastąpiło wywołanie oraz możliwość zwrotnego połączenia.
Proszę o ofertę na urządzenie gsm które może wysyłać sygnał(powiadomienie sms) gdy urzadzenie załacza się , wyłącza się oraz gdy przekroczona jest temp. Urzadzenie powinno obsłużyć 10 urządzeń i mieć możliwość podania z którego jest wysłany komunikat
Szanowni Państwo,
Proszę o przygotowanie oferty na:
Moduł GSM do centralki alarmowej na obiekty inwentarskie.
Moduł musi posiadać styki zwierne, które pobudzone przez sterownik będą wysyłały sms oraz wykonywały połączenie.
Dodatkową funkcją, która byłaby mile widziana to możliwość podłączenie czujników, np. temp, których odczyty pokazywane będą w komunikatach sms.
Pozdrawiam
Proszę o przygotowanie oferty na:
Moduł GSM do centralki alarmowej na obiekty inwentarskie.
Moduł musi posiadać styki zwierne, które pobudzone przez sterownik będą wysyłały sms oraz wykonywały połączenie.
Dodatkową funkcją, która byłaby mile widziana to możliwość podłączenie czujników, np. temp, których odczyty pokazywane będą w komunikatach sms.
Pozdrawiam
Chcesz otrzymywać takie zapytania?
Zaloguj się do konta swojej firmy w portalu lub utwórz nowe konto (tworzenie konta jest bezpłatne). Potrzebujesz więcej informacji?
Witam,
poszukujemy modułu gsm do komunikowania o błędach w procesie technologicznym. Obecnie steownik wystawia na sześciu wyjściach informację o błędzie na jednym z sześciu sterowanych obiektów. chcemy te sygnały podać do modułu gsm, który wyśle pod wpisany w nim numer telefonu informację o błędzie na danym obiekcie. proszę o ofertę
poszukujemy modułu gsm do komunikowania o błędach w procesie technologicznym. Obecnie steownik wystawia na sześciu wyjściach informację o błędzie na jednym z sześciu sterowanych obiektów. chcemy te sygnały podać do modułu gsm, który wyśle pod wpisany w nim numer telefonu informację o błędzie na danym obiekcie. proszę o ofertę