Zwracam z uprzejmą prośbą o przesłanie oferty cenowej na usługę okresowego wzorcowania spoinomierzy i suwmiarek wraz z przesłaniem oryginałów świadectw kalibracji (wzorcowania) następujących narzędzi pomiarowych:
Spoinomierz analogowy MOST MS-1 – 1 szt.Spoinomierz analogowy SPA-60 – ok. 12 szt.Suwmiarka analogowa MAHR 16FN – ok. 12 szt.
Okres ważności wzorcowania ww. narzędzi: 12 miesięcy lub częściej, zgodnie z wytycznymi producenta / dostawcy sprzętu.
Suwmiarki i spoinomierze po wykonaniu wzorcowania podlegają znakowaniu poprzez umieszczenie na nich trwałego oznakowania informacyjnego. Oznakowanie powinno spełniać następujące warunki:
•
zawierać termin ważności wzorcowania (ważne do dnia…),
•
być wykonane w sposób wodoodporny i trudnościeralny,
•
być umieszczone w miejscu dostępnym (widocznym) i niepowodującym jego zniszczenia,
•
nie powinno być umieszczane w miejscu zabronionym przez producenta, np. elemencie ruchomym roboczym.
Dokument potwierdzający przeprowadzone wzorcowanie narzędzia powinien zawierać nw. Informacje:
•
Numer identyfikacyjny wzorcowanego narzędzia,
•
Data przeprowadzonego badania,
•
Zakres przeprowadzonego badania,
•
Wynik przeprowadzonego badania,
•
Termin wykonania kolejnego badania,
•
Nazwa i adres firmy wykonującej badanie,
•
Rodzaj zastosowanego urządzenia pomiarowego,
•
Imię i nazwisko osoby przeprowadzającej badanie,
•
Numer uprawnień osoby przeprowadzającej badanie oraz termin ważności uprawnień,
•
Podpis osoby przeprowadzającej badanie,
•
Zapis stwierdzający, że sprzęt jest sprawny i dopuszczony do użytkowania.
Pomiary należy wykonywać z dbałością o zachowanie czystości miejsca pomiaru, użytych wzorców i sprzętu.
Pomiary należy przeprowadzać w temperaturze pokojowej (18°C- 25°C). Sprzęt poddawany wzorcowaniu oraz zestawy wzorcowe muszą również osiągnąć tę temperaturę.
Wynik ogólny: „dopuszcza się do eksploatacji” jest wynikiem pozytywnego przejścia badania: wizualnego (oględziny) i metrologicznego (pomiary).
Badanie wizualne (oględziny) uznaje się za pozytywne w przypadku gdy na powierzchni sprzętu nie zaobserwowano ubytków, uszczerbków, bądź uszkodzenia, mogącego utrudniać wykonanie pomiaru lub jego odczyt.
Badanie metrologiczne (pomiar) uznaje się za pozytywne w przypadku, gdy błąd pomiarowy mieści się w dopuszczalnych wartościach, określonych dla danego typu sprzętu.
W przypadku braku dostatecznych opracowań dotyczących dopuszczalnego błędu pomiarowego, za dopuszczalną wartość przyjmuje się różnicę pomiarową nie większą niż minimalne możliwe wskazanie przyrządu.
Oferta cenowa powinna zawierać:
•
Cenę jednostkową netto / brutto za wzorcowanie jednej szt. spoinomierza.
•
Cenę jednostkową netto / brutto za wzorcowanie jednej szt. suwmiarki.
•
Zakres i termin wykonania usługi od złożenia Zamówienia.
•
Formę płatności (przelew z terminem min. 21 dni od dnia doręczenia faktury za ww. usługę wzorcowania).
•
Adres, na który należy dostarczyć ww. narzędzia do ww. wzorcowania.
•
Koszt transportu zwrotnego.
Oferty cenowe bardzo proszę przesyłać w terminie do dnia 11.08.2021r.
W oczekiwaniu na pytania, uwagi lub oferty pozostaję z poważaniem.

Poznaj najlepsze oferty!
Wypełnij formularz lub wyślij wiadomość na
zapytania@xtech.pl.
Przekażemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej. Porównasz oferty i wybierzesz najlepszą.
Moje zapytanie
Zapytania o podobnej tematyce
-
Wzorcowanie spektrometru Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1007023 z dnia 2025-04-29, ważne do 2025-05-06
Dzień dobry, Czy jesteście Państwo przeprowadzić lub zorganizować wzorcowanie spektrometru SPECTRO MaXx LMF05, nr fabryczny: 134656 Świadectwo musi posiadać akredytację PCA (lub odpowiednik). -
Wzorcowanie konduktometru Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1001838 z dnia 2025-04-16, ważne do 2025-04-23
Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: wzorcowanie konduktometru na miejscu u klienta. -
Przeglądy, wzorcowania, legalizacje urządzeń laboratoryjnych Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1001342 z dnia 2025-04-03, ważne do 2025-04-15
Szanowni Państwo, W ramach badania rynku , proszę o złożenie oferty na: 2. ZAKRES USŁUGI: 2.1 Zakład Jastrzębie-Zdrój 1. Przeprowadzenie przeglądu oraz wzorcowania Spektrofotometru Hach Lange DR... -
Wzorcowanie mierników Sonel Informacja archiwalna
Zapytanie nr 1000110 z dnia 2025-03-03, ważne do 2025-03-10
Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: wzorcowanie z świadectwem trzech mierników SONEL MPI525 wraz z terminem wykonania usługi. Temat w miarę pilny. Prosimy o ofertę i możliwości... -
Wzorcowanie densytometru Biosan Informacja archiwalna
Zapytanie nr 999749 z dnia 2025-02-21, ważne do 2025-02-28
Dzień dobry, Czy wzorcują/kalibrują Państwo densytometry firmy BIOSAN model DEN-01 na probówkach 18mm. Chodzi o laboratorium które znajduje się w Lublinie. -
Wzorcowanie urządzenia Informacja archiwalna
Zapytanie nr 999633 z dnia 2025-02-19, ważne do 2025-02-26
Dzień dobry, interesuje mnie oferta na wzorcowanie ze świadectwem PCA itp. urządzenia Fluke 1664 FC.

Chcesz otrzymywać takie zapytania?
Zaloguj się do konta swojej firmy w portalu lub utwórz nowe konto (tworzenie konta jest bezpłatne). Potrzebujesz więcej informacji?
