Ciśnieniowy (zanurzeniow) czujnik poziomu oleju opałowego do zbiornika. Zakres h=2m, wyjście analogowe
Poznaj najlepsze oferty!
Wypełnij formularz lub wyślij wiadomość na
zapytania@xtech.pl.
Przekażemy Twoje zapytanie odpowiedniej grupie firm z branży automatyki przemysłowej. Porównasz oferty i wybierzesz najlepszą.
Moje zapytanie
Czujnik poziomu w szambie, interesuje mnie proste rozwiązanie, które po przekroczeniu granicznego poziomu szamba, wyśle odpowiedni sygnał. Najlepiej gdyby urządzenie łączyło się z pomocą sieci WiFi w celu wysyłania wiadomości o przekroczeniu poziomu, jednak może być to również realizowane w inny sposób.
Szanowni Państwo,
Proszę o przygotowanie oferty na:
Chodzi o pomiar poziomu cieczy w zbiornikach w strefie zagrożonej wybuchem.
Wysokość zbiorników ok 2,5m. Wykonane ze stali kwasoodpornej.
Ciecze to: etanol, aceton, chlorek metylenu, octan etylu, metyloetyloketon itp.
Zbiorniki są: 4 na wolnej przestrzeni, 1 w hali, 1 w ziemi. Ciśnienie atmosferyczne.
Mocowanie przetworników możemy ewentualnie dorobić w zależności od potrzeby.
Nie są potrzebne jakieś bajery typu wyświetlacze na przetworniku itp.
Wyjście najlepiej 4-20mA.
Pozdrawiam
Paweł Wysocki , tel. PlusGSM +48603871898
ALPINUS Chemia sp. z o.o.
Solec Kujawski
http://alpinuschemia.com/
Proszę o przygotowanie oferty na:
Chodzi o pomiar poziomu cieczy w zbiornikach w strefie zagrożonej wybuchem.
Wysokość zbiorników ok 2,5m. Wykonane ze stali kwasoodpornej.
Ciecze to: etanol, aceton, chlorek metylenu, octan etylu, metyloetyloketon itp.
Zbiorniki są: 4 na wolnej przestrzeni, 1 w hali, 1 w ziemi. Ciśnienie atmosferyczne.
Mocowanie przetworników możemy ewentualnie dorobić w zależności od potrzeby.
Nie są potrzebne jakieś bajery typu wyświetlacze na przetworniku itp.
Wyjście najlepiej 4-20mA.
Pozdrawiam
Paweł Wysocki , tel. PlusGSM +48603871898
ALPINUS Chemia sp. z o.o.
Solec Kujawski
http://alpinuschemia.com/
witam szukam czujnika poziomu gorącej wody ,jest zbiornik wysoki 30 cm szeroki 12 dł 30 cm ,na dnie jest zamontowana grzałka 4500w ,u góry jest zawór pływakowy który dopuszcza wodę,jak pływak sie zatnie,albo zakręcą wodę w sieci,woda wygotowuje sie i przepala sie grzałka,szukam rozwiazania,mysle że jak bym zainstalował czujnik cieczy ale taki żeby mógł pracować w gorącej wodzie to by rozwiazało sprawe ale nie wiem czy są takie czujniki i gdzie moge je ewentualnie kupić
Chcesz otrzymywać takie zapytania?
Zaloguj się do konta swojej firmy w portalu lub utwórz nowe konto (tworzenie konta jest bezpłatne). Potrzebujesz więcej informacji?
Poszukuje czujnika cisniniowego do pomiaru poziomu cieczy brudnej(szambo)o parametry 4-20MA 0.1 Bar