WSZYSTKIE (27934) »

Wysoka ocena za szybkość reakcji na zadany temat.

Zbigniew Galas, Kierownik działu technicznego, Szpital Wojewódzki w Sieradzu

Czym xtech.pl zasłużył na wysoką ocenę? -Zainteresowaniem, co do naszych potrzeb i dalszym kontaktem, co wyszło z zapytania ofertowego.

Zbigniew Stachowski, Dyrektor ds. Technicznych PREFABED Sp. z o.o.

Szybkie działanie, szybki kontakt. Dość spory zasób " zleceniobiorców".

Łukasz Rutkiewicz, Konstruktor mechanik, ENBIO

Oszczędność czasu w poszukiwaniu tematów.

Waldemar Jamnicki, Technolog , ZM Ottawa

Oprogramowanie do projektowania systemów sterowania

Poszukuje progrmau do tworzenia schematów elektrycznych systemów sterowania w automatyce przemysłowej.

PROSTO

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia i złóż zapytanie ofertowe za pomocą tego formularza*.

SZYBKO

Dobierzemy odpowiednich dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie.

SKUTECZNIE

Dostawcy skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając ofertę na poszukiwany produkt lub usługę.

(*) Możliwie dokładnie opisz, czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.

ROZDZIELACZE

Rozdzielacze

Rozdzielacze wraz z szybkozłączami NW 7,2 Dwu- i trójdrożne rozdzielacze wykonane z mosiądzu. Oba komponenty do sprzedaży także osobno. Rozdzielacz wraz z dwoma złączkami, mosiądz Zarówno złącze jak i króciec złączki są wyposażone w zawory zwrotne. Szybkozłączki NW 7,2 Obustronnie odcinające Złącze otwiera oba zawory co umożliwia przepływ medium, gdy zawory są zamknięte medium ma uniemożliwiony wylot. Ciśnienie robocze: od 0 do 35 bar oraz niska próżnia (podciśnienie statyczne) Temperatura medium i otoczenia: od - 20o C do +100oC Budowa: Mosiądz Sprężyna, pierścień zatrzasku, kulki: Stal nierdzewna Uszczelnienie: Perbunan

PLATFORMA INDUSTRIAL IT - 800XA - ROZPROSZONY SYSTEM STEROWANIA

Platforma Industrial IT - 800xA - rozproszony system sterowania

Platforma IndustrialIT - System sterowania 800xA Jako część nowej strategii zarządzania przedsiębiorstwem w czasie rzeczywistym - IndustrialIT , ABB opracowało długoterminową ofertę szerokiego zakresu produktów i systemów z przeznaczeniem dla aplikacji przemysłowych. Kluczem tej strategii jest koncepcja Aspect ObjectsTM (obiekty i ich aspekty), która pozwala wszystkim Użytkownikom na dostęp do wszystkich systemów sterowania i informacji wewnątrz przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym i gromadzenie oraz właściwe łączenie właściwych informacji niezależnie od źródła danych. Użytkownicy mają możliwość rozszerzenia, modyfikacji i unowocześniania takich systemów w przyszłości bez jakichkolwiek przeszkód. ABB opracowało pakiet Interfejsów Człowiek-Proces, które łączą znajomość technologii ('know how') oraz długoletnie doświadczenie firmy w najbardziej skomplikowanych procesach przemysłowych, z funkcjonalnością zaawansowanego oprogramowania. W oparciu o platformę Windows® , pakiety te unifikują interfejs użytkownika umożliwiając zwarty dostęp do wszystkich systemów w przedsiębiorstwie i uruchomienie różnorodnych aplikacji z dowolnej stacji roboczej w zakładzie lub biurze. W swojej ofercie ABB ma pełen zakres produktów IndustrialIT pokrywających zapotrzebowanie na Produkty Technologii Automatyki (ATP), od pojedynczych, programowalnych sterowników do kompleksowych rozproszonych systemów sterowania, wspomagania i zarządzania produkcją dla całych instalacji i przedsiębiorstw. Produkty te są oferowane na całym świecie i obsługiwane przez światową sieć ABB. Aby otrzymać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z lokalnym biurem ABB lub naszymi partnerami i odwiedzić nasze strony internetowe pod adresem: http://www.abb.pl IndustrialIT firmy ABB jest platformą dedykowaną do prowadzenia i optymalizacji procesów technologiczno-produkcyjnych. Umożliwia on połączenie w jedną całość zagadnień związanych z bezpośrednim sterowaniem procesem oraz związanych z organizacją wspomagania zarządzania produkcją. Wszystko to w celu uzyskania znaczącej poprawy jakości produktu i obniżenia kosztów jego wytworzenia. W skład platformy wchodzi rozszerzony system automatyki 800xA Extended Automation, który współpracuje z aparaturą kontrolno-pomiarową, napędami, urządzeniami wykonawczymi, maszynami, aparaturą nn, sn, wn przy pomocy opatentowanego mechanizmu Obiektu Aspektowego (Aspect ObjectTM).

ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA

Zawory bezpieczeństwa

Zawór bezpieczeństwa to zawór otwierający się samoczynnie w chwili gdy ciśnienie gazu (pary) przekroczy dopuszczalną wartość co zapobiega eksplozji kotła, zbiornika, rurociągu itp. Niezbędne, trwałe i niezawodne elementy każdej instalacji ciśnieniowej. Stanowią zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w instalacji. W zależności od konstrukcji są przeznaczone do zabezpieczania instalacji z czynnikami lotnymi lub ciekłymi.  

WSZYSTKIE (27934) »