WSZYSTKIE (115) »

Wysoka ocena za szybkość reakcji na zadany temat.

Zbigniew Galas, Kierownik działu technicznego, Szpital Wojewódzki w Sieradzu

Czym xtech.pl zasłużył na wysoką ocenę? -Zainteresowaniem, co do naszych potrzeb i dalszym kontaktem, co wyszło z zapytania ofertowego.

Zbigniew Stachowski, Dyrektor ds. Technicznych PREFABED Sp. z o.o.

Szybkie działanie, szybki kontakt. Dość spory zasób " zleceniobiorców".

Łukasz Rutkiewicz, Konstruktor mechanik, ENBIO

Oszczędność czasu w poszukiwaniu tematów.

Waldemar Jamnicki, Technolog , ZM Ottawa

Automat do produkcji

Automat/półautoamt do produkcji odzieży medycznej oraz poscieli.

Linia produkcyjna do wytwarzania fartuchów i peleryn

Potrzebuję uruchomić linie produkcyjną do wytwarzania jednorazowych fartuchów i peleryn foliowych z przeznaczeniem do branży fryzjerskiej. Proszę o kontakt celem ustalenia szczegółów. Pozdrawiam

Maszyny do produkcji okien

Poszukuję maszyn / linii do produkcji okien aluminiowych - używane Proszę o oferty

Linia do produkcji rur PCV

Szanowni Państwo, Poszukuje linie produkcyjną do produkcji rur PCV. Jest to nowy biznes, rozpoczynany kompletnie od zera. Bardzo byłbym również zainteresowany informacjami odnośnie możliwości dofinansowania.

PROSTO

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia i złóż zapytanie ofertowe za pomocą tego formularza*.

SZYBKO

Dobierzemy odpowiednich dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie.

SKUTECZNIE

Dostawcy skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając ofertę na poszukiwany produkt lub usługę.

(*) Możliwie dokładnie opisz, czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.

SYSTEM AUTOMATYZACJI MONTAŻU - JEDNOSZYNOWY

System automatyzacji montażu - jednoszynowy

System Transept TM jest oparty na jednoszynowej konstrukcji transportującej. Wózek jezdny z produktem do montażu porusza się po szynie napędzany ukrytym łańcuchem. Jego zalety to łatwy montaż, modułowa budowa, dowolna konfiguracja, praca w dwóch kierunkach, w pętli, z bocznymi liniami itp., wysoka prędkość i możliwość przenoszenia dużych (do 2m) i ciężkich (do 100kg) przedmiotów.

SYSTEM AUTOMATYZACJI MONTAŻU - PALETKOWY

System automatyzacji montażu - paletkowy

Transept TR to system pozwalający na montaż części, elementów wyrobu a także jego transport pomiędzy stanowiskami pracy (ręcznej lub automatycznej). Działa on na zasadzie płynnego przesuwu (również na zakrętach) palet napędzanych specjalnym chromowanym łańcuchem zapewniającym bezpieczeństwo i wytrzymałość. Dodatkowym atutem tych konstrukcji jest łatwy montaż.

LINIE MONTAŻOWE ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO

Linie montażowe artykułów gospodarstwa domowego

Szczegółowe dane techniczne W oparciu o pełną znajomość techniczną procesu produkcji sprzętu AGD, Cassioli oferuje linie montażowe w pełni dostosowane do istniejących warunków produkcyjnych. Wykonujemy linie do montażu każdego typu sprzętu AGD: od „białej linii” (lodówki, zamrażarki, pralki, zmywarki, kotły), po kuchnie, wyciągi, a nawet małe urządzenia AGD. Proponujemy różne modele linii: * Linia ciągła * Linia z przystankami odpowiadajacymi różnym stadiom procesu produkcji * Linia elastyczna Systemy testowania Linie testowe mają na celu sprawdzenie działania sprzętu chłodzącego. System został zaprojektowany tak do warunków dynamicznych, jak i statycznych i pozwala na: * automatyczny wybór programu w zależności od modelu * oznaczenie parametrów działania przy pomocy urządzeń pomiarowych * porównanie uzyskanych wyników z optymalnymi parametrami odniesienia

WSZYSTKIE (115) »