Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Faulhaber robotic
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2022-12-01  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-12-01
Oferta pracy - Specjalista ds. sprzedaży

Praca

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży w dziale handlowym automatyki przemysłowej

Obecnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowiska mobilne, obejmujący obszar wszystkich województw w Polsce.

Dołącz do Naszego zespołu!

O Nas:

Od 30 lat prowadzimy działalność na polskim rynku w zakresie sprzedaży produktów automatyki przemysłowej oraz usług i konserwacji zabezpieczeń i automatyki budynków.
Dostarczamy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dla różnych obszarów biznesu: przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu spożywczego, przemysłu windowego, producentów elektroniki, AGD oraz logistyki, integratorów oraz hurtowni elektrotechnicznych. Reprezentujemy wiodących europejskich producentów: WERMA, PIZZATO, REER, NEW ELFIN, PROTEC, GAMMA SYSTEM, DATASENSING, MCA.

Nasi inżynierowie, automatycy, projektanci, informatycy świadczą usługi z obszaru automatyki budynkowej, zabezpieczając i automatyzując obiekty handlowe, muzea i budynki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjno-sportowe, biurowce, banki, areszty śledcze, zakłady karne oraz budynki przemysłowe w całej Polsce. Współpracujemy z wieloma kluczowymi producentami technologii budynkowych, będąc ich autoryzowanym partnerem.

Dowiedź się więcej o Nas na stronie www.instom.com.pl i dołącz do Naszego zespołu!

Wymagania
• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe mile widziane z zakresu automatyki, mechatroniki, informatyki, elektroniki, zarządzania i inżynierii produkcji
• minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• nastawienie na sukces, samodzielność w działaniu i własna inicjatywa
• prawo jazdy kat. B
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B2)

Zakres obowiązków
• współpraca z obecnymi klientami oraz pozyskiwaniem nowych na wyznaczonym terenie
• doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
• realizacja założonych celów sprzedażowych
• monitorowanie rynku pod kątem potrzeb klientów
• bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Gwarantowane
• praca w stabilnej i rozwojowej firmie
• stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi z branży automatyki przemysłowej
• miła i przyjazna atmosfera pracy
• szkolenia, ubezpieczenia

Wyślij swoje cv na adres biuro@instom.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez INSTOM sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-341), przy ul. Brukowej 20, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000111920, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego ".

Informujemy, że Administratorem danych jest INSTOM sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-341) przy ul. Brukowej 20. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Każdemu kandydatowi przysługuje prawo do wglądu do jego danych osobowych, możliwość poprawiania, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Kategoria komunikatu:

Inne

Dodał:
INSTOM Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także