Powrót do spisu treści Aktualizowany: 2018-05-11
[Jak odnaleźć dostawcę za pomocą katalogów branżowych?]

wejście do katalogów i znajdowanie dostawcy w katalogu firm

Najedź myszą na 'Katalogi branżowe' w menu głównym danego Serwisu. Rozwinie się lista, na której możesz wstępnie wybrać, czy chcesz szukać dostawcy przez listę produktów, usług lub szkoleń, czy bezpośrednio w katalogu firm. Możesz przejść bezpośrednio do pełnej zawartości wybranego katalogu dwukrotnie klikając na 'Katalog firm', 'Katalog produktów', 'Katalog usług' bądź 'Katalog szkoleń'. Jeśli wiesz już bardziej konkretnie, czego poszukujesz, warto wybrać już na tym etapie kategorię z listy poniżej.

Przykład: jeśli chcesz znaleźć dostawców związanych z automatyką bram, wejdź na stronę automatyka.pl. Następnie najedź myszą na pozycję 'Katalogi branżowe' – rozwinie się lista. Kliknij raz 'Katalog firm', a następnie w sekcji '8. Automatyka domów i budynków' kliknij 'Automatyka bram, szlabanów, okien, rolet'. Możesz teraz skorzystać z menu po lewej stronie, by jeszcze zawęzić listę (np. wybierając podkategorię 'Centrale sterujące') lub wrócić do kategorii wyższego rzędu itd. – aż do wyselekcjonowanie pożądanej listy dostawców


Uwaga: możesz też przejść do katalogów po prostu klikając na 'Katalogi branżowe' w menu głównym. Otworzysz w ten sposób pełen katalog produktów w danym Serwisie. Ta opcja jest dostępna nawet dla użytkowników bez obsługi JavaScript.


Po kliknięciu na nazwę wybranego dostawcy na liście firm przejdziesz do strony zawierającej kontakt do firmy, a także - zazwyczaj - jej opis, ofertę, pełen profil działalności i inne informacje.

 

poszukiwanie dostawcy przez listę produktów, usług bądź szkoleń

Jeśli wolisz, możesz od razu znaleźć interesujący Cię produkt, usługę lub szkolenie. W tym celu – po wejściu do odpowiedniego katalogu (produktów, usług bądź szkoleń) – używaj tych samych narzędzi, co przy wyszukiwaniu w katalogu firm (boczne menu z kategoriami katalogu). Dodatkowo możesz zawęzić listę korzystając z filtrów powyżej listy. W ten sposób łatwo odnajdziesz np. firmy, które są dostawcami produktów określonego producenta.


Po kliknięciu na liście pozycji, która Cię zainteresowała, otworzysz stronę szczegółów z opisem produktu, usługi lub szkolenia, danymi kontaktowymi do dostawcy oraz formularzem umożliwiającym kontakt z nim bezpośrednio z poziomu tej strony.