empty
Powrót do spisu treści Aktualizowany: 2022-11-10
[Jak pozyskać klientów z wykorzystując konto dostawcy?]

Uruchomienie funkcji dostawcy umożliwia firmom skorzystanie z różnych metod pozyskiwania nowych klientów w systemie komunikacji biznesowej xtech.pl:

Zapytania ofertowe - użytkownicy xtech.pl składają ponad 1000 zapytań każdego miesiąca o produkty i usługi z obsługiwanych przez nas branż. Dla dostawców jest to metoda pozwalająca na bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami.

Już samo dodanie firmy do swojego konta umożliwia zapoznanie się z treścią tych zapytań dopasowanych do jej profilu działalności (i to bez konieczności wchodzenia na stronę internetową - dzięki mailowej subskrypcji). Jeśli chciałbyś również przedstawiać ofertę swojej firmy autorom zapytań, skontaktuj się z xtech.pl.

Zapytaj o dostęp

 

Promowanie oferty w katalogach branżowych - średnio 30 000 użytkowników miesięcznie przegląda katalogi branżowe w serwisach branżowych xtech.pl poszukując dostawców produktów, usług i szkoleń. Ich uwagę przyciągają przede wszystkim firmy, które promują i regularnie aktualizują swoją ofertę.

Zapytaj o promowanie oferty

 

Dedykowane e-mailingi - to sposób na dotarcie z ofertą wprost do tysięcy subskrybentów newsletterów xtech.pl. Oferta mailingu obejmuje pełne przygotowanie oraz dokładne statystyki: ile wiadomości zostało otwartych, który link i ile razy został kliknięty.

E-mail marketing jest jednym z najskuteczniejszych sposobów marketingu w Internecie. Zrealizowaliśmy już mailingi dla blisko 100 naszych klientów, m. in.: Item, ASTOR, TEST-THERM, Lenze, BÜCHI, Elmark Automatyka, Invertek Drives, STEP GROUP.

Zapytaj o mailing

  

Budowanie wizerunku w branży i promowanie www - rozszerzone funkcje promocji w Serwisach xtech.pl dostępne w pakiecie Max. Dzięki komunikatom, artykułom i wydarzeniom firmowym utrzymasz stały kontakt ze specjalistami z branży, a promowanie strony firmowej na liście firm i w wyszukiwarce zapewni większą ilość przejść wśród naszych użytkowników.

Zapytaj o pakiet Max

 

Reklama w Serwisach i e-Biuletynach - reklama na stronach www oraz w biuletynach subskrybowanych przez tysiące użytkowników, to nie tylko dodatkowe przejścia na konkretną, zdefiniowaną przez klienta stronę, ale też ważny element zwiększania zasięgu firmy.

Zapytaj o reklamę